Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy speedtest (ok. godz. 19:30) z internetu mobilnego domowego do 60mb bez limitu. Od ponad tygodnia nie da się korzystać z internetu do godzin mocno wieczornych prawie w ogóle. W komentarzu speedtest z teraz i "zasięg" z apki hmanager. Jakieś propozycje czy jestem w stanie jeszcze sam coś zrobić, żeby być w stanie korzystać z internetu ?

#tmobile #lte #internet #telekomunikacja #zalesie
Pobierz tanderowsky - Dzisiejszy speedtest (ok. godz. 19:30) z internetu mobilnego domowego d...
źródło: comment_16159244927L5ok6AiJjbDgHauuSkE6R.jpg
  • 14
@LM317K: No w nocy potrafi lecieć praktycznie pełną 60mb/s, może bez jednego czy dwóch mega, ale po prostu w ostatnim czasie transfery pod wieczór się tak pogorszyły, że nie da się korzystać z internetu :/ A wcześniej tak nie było.

@TakiZeMnieSmieszek: Właśnie kurde dużo nie ściągam (max. myślę, że miesięcznie mieszcze się w 200gb), w pracy zużywam może z 2gb transferu dziennie maks jeśli już pracuję zdalnie.
@tanderowsky: operatorzy mają #!$%@?ą infrastrukturę i nie ogarniają tylu użytkowników na raz w godzinach szczytu niestety. Może 5g rozwiąże ten problem za 5-10 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Xaveri: Wszędzie niestety SNR w granicach -4 ... 0. Przed chwilą przeszedlem i zostałem na chwilę na każdym paśmie i w większości było mniej niż -1.

@LM317K: Niestety nie załapałem się na POPC2 i LTE to u mnie jedyne rozwiązanie (ogólnie mam też Play, ale z niego korzystają inni domownicy). Chętnie bym się zgłosił do korzystania z 5g, ale zanim pewnie w mojej okolicy się coś pojawi to gdzieś stąd