Wpis z mikrobloga

Mam mały problem z cronem na home.pl. Za żadne skarby nie potrafię go dobrze skonfigurować tak żeby działały moje reguły.
Każde z poniższych zadań mam jako osobny plik cron-reguła.php wrzucony do głównego folderu ftp.
Co robię źle?
#webdev #serwery #cron

# Campaigns sender, runs each minute.
* * * * * /usr/local/php56/bin/php -q /wizz/apps/console/console.php send-campaigns >/dev/null 2>&1
# Transactional email sender, runs once at 2 minutes.
*/2 * * * * /usr/local/php56/bin/php -q /wizz/apps/console/console.php send-transactional-emails >/dev/null 2>&1
# Bounce handler, runs once at 10 minutes.
*/10 * * * * /usr/local/php56/bin/php -q /wizz/apps/console/console.php bounce-handler >/dev/null 2>&1
# Feedback loop handler, runs once at 20 minutes.
*/20 * * * * /usr/local/php56/bin/php -q /wizz/apps/console/console.php feedback-loop-handler >/dev/null 2>&1
# Delivery/Bounce processor, runs once at 3 minutes.
*/3 * * * * /usr/local/php56/bin/php -q /wizz/apps/console/console.php process-delivery-and-bounce-log >/dev/null 2>&1
# Various tasks, runs each hour.
0 * * * * /usr/local/php56/bin/php -q /wizz/apps/console/console.php hourly >/dev/null 2>&1
# Daily cleaner, runs once a day.
0 0 * * * /usr/local/php56/bin/php -q /wizz/apps/console/console.php daily >/dev/null 2>&1
  • 12
@le1t00: Jeżeli chodzi o crony - muszą one uruchamiać się w interwale do maksymalnie 5 minut (nie krócej). Ustawienie wykonywania skryptów poniżej tej wartości nie skutkuje ich uruchomieniem. Jeżeli wykonałeś wszystko zgodnie z poradnikiem i Cron nie wykonuje się - skontaktuj się z naszym BOK pod numerem 504 502 500. Administratorzy sprawdzą logi i pomogą.
@le1t00: Wynika to z wyłączenia wsparcia i rozwoju dla tej wersji przez twórców PHP, szczegóły wraz z datami wsparcia danej wersji znajdziesz na naszej stronie pod adresem https://home.pl/wsparcie-php/. Póki użytkownik ma ją zaznaczoną na koncie hostingowym - jest ona aktywna. Wybranie nowej wersji PHP wyłącza dostęp do 5.6 dla którego twórcy nie przewidzieli już łatek bezpieczeństwa.