Wpis z mikrobloga

@Iucek: no mocne nie jest, ale na tym etapie LM to tak naprawdę każdy jest groźny. Głupi faul, jeden wolny, cokolwiek innego może decydować o awansie. Choć wiadomo, że mając do wyboru czy trafić na Bayern czy na Porto każdy klub by wybrał Porto.
@robertx: City i Bayern wyglądają najmocniej. Dalej jest Chelsea ze swoją organizacją gry i co raz lepiej wyglądającym Havertzem i Wernerem. Real, PSG i Liverpool może nie imponują ale mają takich zawodników, że zawsze mogą przeważyć wynik spotkania. BVB oparte na Haalandzie to już raczej za mało na ten etap rozgrywek. Porto pewnie da się we znaki ale dla nich to już raczej koniec przygody z LM w tym sezonie.
@robertx: Nie wiem co was przekonuje że takie BVB jest lepsze od Porto XD
Ja wiem że ostatnio są równi, ale wystarczy brak Chad Norwega, Sancho i nagle zapominają jak atakować
Liverpool to mocne xD
A Real zdąży się do tego czasu znowu wykontuzjować więc RM Castilla pewnie wyjdzie na ćwierćfinał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy z tych zespołów jest mniej więcej jak Juve w tym momencie
@Iucek: Fartem to Juventus doprowadził do dogrywki, do póki Porto grało w 11 to Juventus nie bardzo potrafił co zrobić i dopiero kartka z dupy dała Juventusowi drugie życie i całkowitą dominację nad Porto którego i tak wykorzystać nie potrafili. Do tej kartki to Porto miało więcej z gry, więcej czystych okazji (już w pierwszych minutach zaliczyli strzał w poprzeczkę) i gdyby nie głupie zachowanie zawodnika Porto i jeszcze głupsza reakcja