Wpis z mikrobloga

@ItsFine: @ghandi92: wiecie lockdown miał sens na początku bo był czymś nowym, a teraz ludzie są zmęczeni. Sam mając mame pielęgniarkę i znając sytuacje jestem zmęczony jak i moja mama, po prostu ludzie mają tego dość. Nie biorą pod uwagę czynnika ludzkiego.

Dodatkowo dochodzą to tego buble prawne, zamykanie nie tego co potrzeba (kościoły), afery, strajk kobiet Itp. nikt tej władzy nie traktuje serio
@ItsFine: @ghandi92: wiecie lockdown miał sens na początku bo był czymś nowym, a teraz ludzie są zmęczeni. Sam mając mame pielęgniarkę i znając sytuacje jestem zmęczony jak i moja mama, po prostu ludzie mają tego dość. Nie biorą pod uwagę czynnika ludzkiego.


@AliSale_pl: argumentem za brakiem jakichkolwiek obostrzeń ma być fakt, iż ludzie tychże nie przestrzegają? Patrzymy z podziwem na Szwecję ale oni tam bez obostrzeń wprowadzili pracę zdalną,
@lukaszzz: nie mówię, że obostrzenia są źle. Sposób ich wprowadzenia, utrzymywania jest zły, ludzie mają po prostu dość i teraz dochodzimy do sytuacji gdzie Covid #!$%@? szpitale, a ludzie będą olewać obostrzenia bo będą mieć ich już dość.

Dałem przykład siebie gdzie znam sytuacje, ale już mnie tak męczy działanie rządu, że mam dość.
dochodzimy do sytuacji gdzie Covid #!$%@? szpitale, a ludzie będą olewać obostrzenia bo będą mieć ich już dość.


@AliSale_pl: tak, i to wszystko wina tego rządu a nie bezmyślnego stada baranów, którym trzeba kierować przez obostrzenia bo sami nie potrafią myśleć...

mnie tak męczy działanie rządu, że mam dość.


@AliSale_pl: dość czego? Idziesz na domówkę w weekend i do babci w niedzielę czy jednak jakieś środki ostrożności wprowadzasz we własnym