Wpis z mikrobloga

@Sztukimecenas:

Piszę to jako osoba, która oddała głos na konfederację

dziwne z jednej strony cię to #!$%@? a z drugiej strony głosujesz na partie pełną katolskich ułomków i nacjoli
masz jakieś rozdwojenie jaźni czy jesteś tym słynnym ułomnym kucem od heh gospodarka się liczy to nic że głosuje na partie pełną debili?
@kondziu96: Głosuje na nich, bo mimo tego wszystkiego o czym piszesz, pojawiają się w mediach i szmuglują gospodarcze idee liberalne. Ot tyle. Wierzę, że z czasem, kiedy społeczeństwo zapozna się nieco z liberalnymi poglądami na gospodarkę, będzie gotowe na prawdziwą partię liberalną, zarówno w sferze gospodarczej jak i światopoglądowej. Mam też jednak w głowie myśl, patrząc jak wygląda nasza edukacja, jak społeczeństwo w czasie ostatnich powiedzmy 10 lat zostało podzielone (zresztą
@Sztukimecenas: jedyne co widzę to że szmuglują szuryzm totalny i zamordyzm nie wiem co w tym liberalnego a samo ich spojrzenie na gospodarkę jest naiwnie głupie po prostu
nazywanie się liberałem i głosowanie na konfe to jest jakiś żart po prostu to partia wolnorynkowych konserw zamordystów nic więcej