Wpis z mikrobloga

Dobra, jestem po zabiegu obrzezania całkowitego, przed zabiegem szukałem troche informacji w necie ale żadne informacje nie były pomocne dlatego jeśli ktoś planuje to można smiało walić z pytaniami. PS: jak coś to jeszcze końcowego efektu nie widzę bo dopiero 3 dni mineły. Bo wiem że taka gatka z kimś będzie pomocna, dla mnie by była...
#obrzezanie #medycyna
  • 99
  • Odpowiedz
@Decode: 1. przez spartaczenie pierwszego i drugiego zabiegu obrzezanie całkowite było jedyną opcją, przez wzgląd na higienę przedewszystkim, trochę boję się że mniej będę czuł chociaż to ponoć pomoże poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem;
2. pewnie tak, choć mam nadzieję, że niewielkie, narazie penis jest tak opuchniety że nawet nie mogę dokładnie się im przyjżeć, po obrzezaniu częściowym tradycyjną metoda blizny były okropne przyznam szczerze i penis o właściwie napletek wyglądał
  • Odpowiedz
@tenoy: ogólnie lekarka chciała wydać mi zwolnienie na cały tydzień ale wydała do środy, po poprzednich zabiegach nikt nawet nie proponował zwolnienia i w pracy byłem już następnego dnia.
Sam zabieg czy teraz? Jeśli chodzi o teraz to sam zaskoczony jestem ale nie, dostałem recepty na silne środki przeciwbólowe ale wziąłem tylko jedną tabletkę od razu po zabiegu i od tej pory nie faszerowałem się niczym, pewnien ucisk tylko wystepuje no
  • Odpowiedz