Wpis z mikrobloga

właśnie czytałem patch noty do #cyberpunk2077
oni naprawdę wprowadzili tylko te 4 zmiany ?
-policja pojawia się teraz nie za plecami tylko przed nami i troszkę dalej
-zmieniono wartość "double" odpowiadającą przyczepność z 0,6 do 0,8
-auto jak teraz zawiśnie to się da śmiesznie kołysać aż spadnie(pewnie zrobili to przez przypadek gdy zmieniali wartość double z poprzedniego punktu)
-możesz sam sobie wybrać przycisk którym będziesz robił uniki, do tej pory musiałeś używać przycisku który developerzy ci wybrali

wooow! co za game czeńdżer !! xD
ten atak hakerski musiał super opóźnić wprowadzenie tych potężnych zmian w silniku gry, normalnie przepisali silnik na nowo w 2 miesiące pewnie żeby tyle poprawek wprowadzić.....szaacun!

małe pytanie na koniec, już teraz serio, co myślicie trwało dłużej? zrobienie tych filmików o tych zmianach czy wprowadzenie faktyczne tych zmian ?

#gielda

Co trwało dłużej ?

  • Robienie filmików o zmianach 70.0% (126)
  • Wymyślanie "śmiesznych" patchnot 26.7% (48)
  • Wprowadzenie faktycznych zmian 3.3% (6)

Oddanych głosów: 180

  • 17
@PISowski_inwestor: ogólnie to z tego co czytałem gdzieś zadaniem tego patcha jest poprawa ogólna gry, a tymi filmikami to pewnie próbują w jakiś sposób "zareklamować" te poprawki w inny sposób niż poprzez porpostu napisanie że jest patch
@Okcydent: no nie wiem, zobaczymy całego patch nota to pogadamy bo jak tam będzie 10 innych takich zmian to wiesz taki trochę smuteczek.
Jakiś ich chłop od marketingu 3 kartki A4 musiał cały miesiąc pisać, mało sobie zwoi w mózgu nie przegrzał przy tym bo tak kreatywnie musiał wymyślać ten bełkot o tym co ja napisałem w 4 linijkach.

Zrobili bardzo dużo złych rzeczy, nie jedną, a najgorsze jest to że
no nie wiem, zobaczymy całego patch nota to pogadamy bo jak tam będzie 10 innych takich zmian to wiesz taki trochę smuteczek.


@PISowski_inwestor: No tak. Natomiast z pisaniem tego "część 1" chodziło mi o to, że byłaby obietnica, że te drobne zmiany to nie wszystko. Szambo wylałoby się później. Może przy części 2 zmian, może przy całym logu zmian. A tak to zostali wyśmiani już w pierwszych minutach od zamieszczenia informacji.
@Okcydent:
no tez niby na ten moment mam 60h przegrane, pierwsze przejście mam po 30h ale pewnie spokojnie dał bym radę w 15h bo dużo się obijałem i odkrywałem (znalezienie wszystkich kart tarota misje poboczne itp)

to śmieszne ale ostatnio kupiłem grę "Loop Hero" robioną przez 4-5 gości i przejście jej zajęło mi tyle samo co cyberpunka...i chyba miałem tyle samo zabawy wiec noooo...zawód był duży, czekam na zmiany i liczę
@PISowski_inwestor: Wprowadzili nowy asset policjanta w postaci drona. Teraz zaraz za plecami zamiast policjanta pojawia się i atakuje dron. Ciekawe czy poprawili to co najważniejsze, czyli AI, lewitujące postacie i przedmioty, znikający za plecami przechodnie/samochody itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez 3 miesiące po 8 godzin pracy dziennie przy tylu ludziach takie gówno zmiany. Wygląda, jakby im zwiał ktoś ważny od silnika i za bardzo sami nie