Wpis z mikrobloga

Witam was Miruny. Moja siostra piszę pracę inż. i ma spore problemy już na starcie, więc postanowiłem, ze spróbuje jej pomóc. Ogólnie sprawa wygląda tak, że jej promotorka każe wszystkim seminarzystą zdobyć dane od firmy produkcyjnej/transportowej i na ich bazie oprzeć pracę. Z tego co zrozumiałem to mogą być to dowolne dane produkcyjne albo transportowe, a ona już z tego wykręci tyle co Norbi ze swojej jednokawałkowej kariery. Ogólnie ta babeczka dała im parę firm, z którymi współpracowała, ale okazało się, że połowa z nich już nie istnieje, a połowa nie jest skora do dania czegokolwiek.
Tu się pojawia moje pytanie, czy znacie jakieś firmy produkcyjne lub transportowe, które mogłyby udzielić jakichś danych. Może też pisaliście albo w waszych firmach udzielali studentom jakichś danych. Dodaje tag #przegryw bo siostra od niedawna singielka, a podobają jej się dobroduszni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#transport #produkcja #firma #magisterka #pracbaza
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzbanzyciowy: 2x czytalem wpis żeby znaleźć błąd. Rzeczywiście ewidentny błąd, ale turaj po prostu szybko pisałem i gdzieś mi to umknęło. Królem dyktand nie jesten, ale turaj aż wewnętrzny głos krzyczy jak to przeczytałem powoli