Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że kobiety około 30 lat są bardziej atrakcyjne niż te młodsze? To jest chyba idealny wiek dla kobiety. Wiem, że czasy się zmieniają i dzisiejsza medycyna estetyczna, kosmetologia i ubrania robią swoje, ale jak przeglądam fotki niektórych kobiet, to w wieku 20-23 lat to one były takie szare myszki, nieszczególnie atrakcyjne, a kilka lat potem w wieku 27-28 to już petarda.

Sam nie wiem z czego to wynika, ale zakładam, że raz - jest hajs (usta,rzęsy,brwi,makijaż idzie zrobić), dwa - pewność siebie (kobieta w tym wieku ma już doświadczenie życiowe i zawodowe i ma na pewno dużo większe poczucie własnej wartości i mniej się boi o przyszłość), a trzy, że chyba jednak kobieta po 25 roku życia staje się piękniejsza jak trochę poważnieje

Moja różowa 23 lvl i mówi, że przed trzydziestką pewnie będzie mały zastrzyk, bo wtedy niby później zmarszczki wychodzą, a do tego jak będzie zarabiać, to wyliczyła sobie, że wyłoży sporo kasy na kosmetyczkę, włosy etc. Biorąc pod uwagę, że regularnie od roku zaczęła ćwiczyć na siłowni i są efekty, to za jakieś 3-4 lata będzie dużo bardziej atrakcyjna niż teraz, choć dla mnie i tak jest oczywiście ładna (ale jednak jeszcze uroda bardziej dziewczęca niż kobieca)

Co o tym myślicie?

#rozowepaski #tinder #niebieskiepaski #ladnapani #zwiazki #tinder #spermiarzalert
  • 31
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: bo jest więcej zmarszczek, odbarwień skórnych, niedoskonałości na twarzy, czy po prostu rysy twarzy które są po prostu starsze.

30 może być zadbana, ale nie zmienisz choćby rysów twarzy i innej tekstury skóry, która w wyniku wieku po prostu się zmienia. No i budowa ciała również się zmienia.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: No ja właśnie z własnych obserwacji widzę, że kobieta w wieku 27-30 lat jest jednak sporo lepsza, bo nie ma dziewczęcej urody, a zmarszczek to ja nie widzę. Czasem ciężko powiedzieć czy babka ma 26 czy 29 lat. A wszystko poniżej 25 to jeszcze niedojrzałe.

Myślę, że od 25 roku życia zaczyna się dojrzałość kobiety, wiek 27-32 jest najlepszy, a do 40stki jest atrakcyjna. Potem generalnie równia pochyła w szybkim
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Starsza Kobieta wie czego chce, ma doświadczenie (taka 18 letnia dziewica to się boi penisa tak naprawdę i kwiczy, krzyczy a idź tam w #!$%@?, potem może się rozkręcić ale siano w głowie zostaje), nie boi się tak bardzo niechcianej ciąży itp. itd.

18-tki do ruchania 30-tki do kochania :)
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: @WideOpenShut: Od kiedy 30 to dużo? Może dla 17-19 letnich wykopków.

człowiek jak się starzeje, to dopiero widzi, że młody to jest, bądź chce być każdy i prawie każdy się taki czuje :D Ja w tym roku kończę 25 lvl i dla mnie 30 lat to nic, a jeszcze pare lat temu też powiedziałbym, że łoho, dużo
  • Odpowiedz