Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może ma jakiś działający poradnik, jak ogarnąć konto opłacane w lirach tureckich? Z tureckiego VPN karty Revoluta żreć nie chciało - zarówno wirtualnej jak i normalnej. Przez TOR Browser w ogóle zalogować się nie dało na stronie Netflixa.

Tak, googlałam, ale wszystkie te porady mało warte były :(

#netflix #vpn #turcja #pytanie #kiciochpyta
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jcdx: Robisz konto polskie, opłacasz jeden miesiąc kartą którą chcesz płacić w przyszłości i jak skończy się dostęp wtedy wbijasz przez vpn i wykupujesz w lirach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jcdx: Płatność jaką ustawisz na początku, będziesz musiała kontynuować w wersji tureckiej. Może być to revolut jak ci przejdzie na polskim koncie.
@Poortland: ech, miałam nadzieję ominąć ten horrendalny koszt z Polski... Ale skoro się nie da, to trudno zamortyzuje się i tak raz-dwa. Dzięki za pomoc!
@TomeG2kc: użyj dowolnej, w dowolnym banku (tylko nie Revolut, tego nie akceptują). Sprawdź sobie jakie stawki za przewalutowania mają twoje banki i wybierz optymalną dla siebie opcję.
No, właśnie to jest problem. Mój Bank ma wysokie stawki, dlatego myślałem, żeby założyć konto tylko do tego. Podasz z jakiej karty korzystałeś?
@TomeG2kc: tak jak pisałam cokolwiek, tylko nie revolut. Tabele przewalutowań banków znajdziesz w necie, wybierz taki z dobrymi cenami i tam sobie załóż konto.