Wpis z mikrobloga

Wczoraj w Krakowie w lasku przy parku Reduta (tym od koszy na śmieci #pdk) znalazłem iPhone SE. Telefon jest zablokowany, karta SIM również - więc telefon nie ma połączenia z internetem ani nie ma możliwości na niego zadzwonić.

Wyplusujcie i podajcie dalej - może biedny właściciel się znajdzie.

I pytanie - co zrobić z tym telefonem jeśli nikt się nie zgłosi? Bagiety pomogą? Apple store?
#krakow #pradnikczerwony #pytanie #iphone #znalezionenaspacerze #znalezione I trochę #rozdajo w sumie, ale tylko osobie co go zgubiła xd
blantek - Wczoraj w Krakowie w lasku przy parku Reduta (tym od koszy na śmieci #pdk) ...

źródło: comment_1616496057LszptLI7CdPQfJIDhDIuit.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@blantek: Sprawdzałeś czy właściciel telefonu uzupełnił kartę medyczną? Na zablokowanym telefonie wchodzisz w alarmowe i tam jest karta medyczna (o ile właściciel ją uzupełnił), można tam podać numer alarmowy kogoś bliskiego, może uda ci się dodzwonić do kogoś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@celulozy: biuro rzeczy znalezionych to ostatnie miejsce w które chcesz żeby trafiła twoja zguba. Musisz potem uiścić opłatę za przechowanie. Zdecydowanie lepszym sposobem jest to, że ktoś jednak będzie na tyle miły i spróbuję Cię zlokalizować.
  • Odpowiedz
tez miałem taki przypadek, byłem tak zdesperowany bo akurat była majówka a policja powiedziała ze mam go zanieść do rzeczy znalezionych bo inaczej klepią mi kradzież. biuro nieczynne do połowy maja. wyjąłem kartę i tam jest numer seryjny karty - zadzwoniłem do operatora sieci i mnie połączył z osoba na która była umowa bo miał drugi numer ktoś z jego rodziny. telefon oddany i gość się jak dziecko cieszył bo przyleciał z
  • Odpowiedz
@blantek: Nie wiem czy nie sprawdzałeś ale naciśnij 5x przycisk odblokowywania? Albo home button nie pamiętam i może wyświetli się jakiś numer ICE
  • Odpowiedz
@Szalom: jak juz mowilem wlasciciel nie dodal takiej informacji
@kt13: telefon to nie jest jakas publiczna rzecz wiec argument sredni. a opublikowalem bo tak - i tyle w temacie.

poki co zero odzewu, ale jeszcze sprobuje skontaktowac sie z operatorem SIM
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blantek: protip dla wszystkich: na ekranie blokady, chyba w każdym telefonie, można ustawić dowolny tekst, no to dlaczego nie możnaby wstawić np. Krótkiej informacji znalazłeś? Zadzwoń i nr telefonu do zony/mamy/meza/taty/kumpla?
  • Odpowiedz