Wpis z mikrobloga

Duduś! Do niebieskich dołanczaj! Nie do czerwonych! Tak jak Ci powiedziałem: do niebieskich! Bo teraz są nieserwisowane te... składy! Nie są balansowane, co ja też #!$%@?ę... Dołanczaj do niebieskich, bo będziemy, bedymy mieli walkowera! Dobra, ja jestem faceelem, nie kłóć się ze mną, to ja tutaj decyduję! Idziemy za mną, ja prowadzę! No! A... Andrzejek za mną tutaj no! Jest! Wyszedł! Wyszedł tam... Wyszedł na banana, wyszedł, no #!$%@? tam do niego! No co, co #!$%@??! Ja #!$%@?ę!!! NIE MÓW MI TERAZ CO MAMY ZADANE Z HISTORII #!$%@?, GRAMY KLANÓWKĘ! No ja #!$%@?ę no! Ciś ciś w niego #!$%@?! Bo zaraz załączę ajubota bo się #!$%@?ę! No ciś #!$%@? ja #!$%@?ę! Duduś, wycho... wychodź na prostą! #!$%@?! Wszystko muszę sam robić debile #!$%@?! Zdegreduję Was, zdegreduję! Wyjebię Was w #!$%@? #!$%@? jego mać! No idę! No! Na banan wychodź, ich jest tam pełno, no #!$%@? w nich! Dobra dobra, kryj mnie. Cho no, cho no tu... No gdzie się #!$%@? patrzysz, kajta tam strzelasz! Do mnie! Do mnie! #!$%@? mać! Sami widzicie, ja już nie muszę... mmm magia #!$%@?... Dobra, musiałem se na chwile tego... aju... ajubota dać. O, tutaj se haksy zaraz załączymy! O! Ciach! Mamy haksa. Dobra #!$%@?, jadymy z #!$%@?! Haksa załanczamy! Zarzucę teraz granata i #!$%@?, no! Taken to nasz klan! Klan musiałem se walnąć spreszpreja i jedziemy! Duduś! Duduś, nie wyprzedzaj mnie! Ile razy Ci mówię na treningach, tyle razy jest! No #!$%@? mać wyszedł mu #!$%@? na prostą! Co za #!$%@? mapa, nie lubię na niej grać! Ja wiem... Maciek, Ty mi nic nie mów - ja wiem, że Żabojady chciały grać na Duście, a Ty żeś #!$%@? chciał na Niuku, a to... #!$%@? lepiej w... nie #!$%@? mnie! No i patrz, dostał w czachę #!$%@? nice! Trzeba im napisać #!$%@? "nice one" #!$%@?, jadę Was #!$%@? na haksach! No... broń mi się #!$%@? zacięła... rozumisz nie mogę strzelać jest bug, bug w tej #!$%@? grze #!$%@? ja #!$%@?ę! Poczekaj, bo muszę se załączyć boty #!$%@?... Terrorist win jeszcze #!$%@? no! Jak ja to mogę wygrać, jak bombe mi podłożają! Teraz #!$%@? biorę spluwa i nie ma #!$%@?! Granata! Będę ich spamował #!$%@? #!$%@?ów! I jo ach... Dobra, wezmę takiego. Maciuś, nie wyprzedzaj mnie, ile razy ja mam Ci mówić, żebyś mnie nie wyprzedzał! Co za barany, matoły #!$%@?, ja Cię #!$%@? awansowałem, Ty szmato #!$%@?, jak Ty #!$%@? nawet sterować tym nie umisz! No wbijaj tam! Ja mam tam wbijać, Ty żeś jest mięso armatnie! Szukamy ich! Gdzie te parszywce #!$%@? Żabojady #!$%@? kampują, a potem na mnie #!$%@? żryj to #!$%@? ja #!$%@?ę jeszcze mnie rozwalił! Jak on to mógł zrobić Maciek, no jak on to mógł zrobić #!$%@??!! Co mam się nie #!$%@?ć, co mam się nie #!$%@?ć no?!! Ale mnie nosi... A grajcie #!$%@? beze mnie ja #!$%@?ę zjem se makowca się #!$%@? błe ble ble ble be be be be kułwa mać! Temu! Tłumik #!$%@? dokręcę! No wal do niego, na banana Ci wyszedł! Nie widzisz #!$%@?? My przegramy tą klanówkę, nie dostaniemy medalu na eslu, nie wyjdziemy z grupy #!$%@?! A egzam żeśmy tak zajebiście pojechali, a tutaj #!$%@? gracie jak ostatnie cioty! #!$%@?! Aaa #!$%@? mnie to #!$%@?!

#kamilsteinbach #counterstrike #youtube