Wpis z mikrobloga

@cukrowydamian: ogólnie to jest kwestia tego że po zimie powinno się zdjąć osłony nadkoli i wyczyścić to co za nimi jest, nikt tego nie robi a vagi tam gniją bo ta śruba co jest niżej to w praktycznie każdym modelu jest za wysoko, no a że to jest zwykły plastik, to z czasem się deformuje i zaczyna wpuszczać za siebie syf który wyrzuca koło
efekt jest taki że masz golfa który
  • Odpowiedz
  • 2
@zajete1 już jest golf VIII ale nawet zdarzy się że spotkam gdzieś na ulicy IV, zazwyczaj mocno zadbanego. No ale w Polsce są miejsca gdzie na IV można wyrwać jeszcze dużo lachonów. Jakbym podjechał VIII pod remizę to by dziewczyny raczej #!$%@?ły myśląc że ktoś z zagranicy przyjechał chyba polować na nerki albo dziwki do burdelu
  • Odpowiedz
@cukrowydamian: Bo lakier to trzymał.
Wina zbierającego się piachu i innych zanieczyszczeń. Radośnie sobie to trzyma wilgoć przez lata a nikt nie kwapi się z zaglądaniem tam przed i po sezonie.
Jak się zadba o to co vag niepodumał to trzyma się to kupy.

U ciebie bankowo końcówki progów już lecą no i + do tego wyspawanie dołów błotników. Bo żeby znaleźć dobry błotnik bez rudej (już nawet nie w kolorze)
  • Odpowiedz
@wstalemwczesnierano nawet mi nie przyszło do głowy żeby tam zaglądać, z lewej strony z przodu progu też już jest dziura więc trochę pracy mnie czeka na wiosnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kiedyś miałem A4 '95 w ocynku i obstawiam, że jeśli nikt jej jeszcze nie #!$%@?, to dalej ma blachę w lepszym stanie niż mój Golf xD
  • Odpowiedz