Wpis z mikrobloga

@TryWalkingInMyShoes: Ja już się wypisuje z pół roku i się zabrać nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kiedyś czytałem że jak chcesz wypłacić nie mając 60 lat (?) to masz dwie opcje.

Wszystko na raz ale potrącają podatek belki.

Na raz 25% a pozostałe 75% w, już nie pamiętam dokładnie, ale coś ok. 100 ratach czy coś. Jakieś 8-10 lat wychodziło xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bazinga-row: @TryWalkingInMyShoes: można się wypisać w każdej chwili, można w każdej chwili wypłacić zgromadzoną kasę (prócz dopłat państwa, wiadomo).

Generalnie jeśli chodzi o czystą matematykę to nie opłaca się wypisywać w ogóle. Jak nie chcesz traktować tego jako swojej emerytury to wypłacaj co miesiąc, kwartał, rok czy jak ci tam wygodnie i będziesz ok. 1% pensji do przodu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bazinga-row:

W każdej chwili możesz się zapisać ale nie w każdej chwil zrezygnować. Przypadek? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

No właśnie nie. Będą okienka co pare lat.


Piszesz jakbyś dokładnie zgłębił temat, ale jednak wypisujesz bzdury. To jak to jest?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bazinga-row:

wasze wybory i wasze decyzję ciekawe kiedy będziecie płakać, że was oszukali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


W jaki sposób mają mnie oszukać tak dokładnie? Czy piszesz dla samego pisania, bo wytknąłem ci pisanie bzdur?