Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w #tesco jest promocja na klocki #lego łącznie z #duplo przy zakupie trzech sztuk najtańsze jest gratis. Nie wszystkie się opłaca względem pewnego serwisu aukcyjnego ale na przykład są płytki ze skrzyżowaniem które i tak są tańsze niż na serwisie aukcyjnym a przy zakupie trzech sztuk wychodzi 30 zł za sztukę.
  • 6
@roszej: ceny pewnie takie, że nawet przy tej promocji wyjdzie nie aż tak korzystnie jak po najniższych cenach z netu bez promocji, ale pewnie da się wygrzebać perełki jak wspomniane płytki.

Sprawdziłem właśnie na trzech losowo wybranych zestawach w porównaniu do amazonu, który nie zawsze był najtańszy- w jednym przypadku* droższy o prawie 10 złotych od najkorzystniejszej oferty z allegro.

Ceny Tesco wzięte z pepperka: https://www.pepper.pl/kupony/kup-3-dowolne-zestawy-lego-a-najtanszy-otrzymasz-gratis-tesco-375099
Pobierz wujek_mikazjusz - @roszej: ceny pewnie takie, że nawet przy tej promocji wyjdzie nie ...
źródło: comment_1616659008XfijtPKpZ4aMjfLDhPuuqf.jpg
@fizzly nie wiem dokładnie co masz na myśli mówiąc że to są stare drogi ale osobiście kupiłem jeszcze jeden zestaw 60304 to jest takie skrzyżowanie z klocków. Było po 89,99. Jeżeli ktoś by potrzebował więcej to przy zakupie trzech sztuk wyszłoby taniej niż na Allegro o niecałe 5 zł na sztuce ¯_(ツ)_/¯