Wpis z mikrobloga

Wiem, że dziś na wykopie jak i wszędzie indziej przewaga wiadomości związanych z koronawirusem, jednak przyszedł czas na rozliczenie zbiórki przeznaczonej na remont łazienki w domu dziecka w Kłaju. Celem zbiórki było 2500zł, których brakowało mi na dokończenie remontu w przyzwoity sposób. Jakie było moje zaskoczenie jak w przeciągu 24h wpłaciliście ponad 7 tysięcy, o które w różnych instytucjach musiałbym się starać pewnie przez kilkanaście miesięcy, bo nie mam rodowodu z Pcimia ;).

Rozliczenie całej akcji trochę mi zajęło, bo i sam remont zaliczył obsuwę. Po zebraniu dodatkowych środków postanowiłem, że remont łazienki będzie naprawdę kompleksowy łącznie z przerobieniem hydrauliki, a do tego udało się odświeżyć pokój przy którym jest łazienka. Dlatego wszystko zajęło trochę więcej czasu niż planowałem - dodatkowo po drodze miałem dwie kwarantanny. A wszystko robiłem prawie sam (oprócz hydrauliki) po godzinach więc sami rozumiecie.

Co udało się zrobić:
- remont łazienki: wszystkie ściany zostały skute do cegły, została skuta posadzka i wylana nowa, poprawiona hydraulika, wymienione drzwi razem z ościeżnicami, wc podtynkowy, sufit podwieszany, nowe płytki na ściany i podłogę, nowa armatura, nowe meble i umywalka, prysznic z deszczownicą.

- pokój: drzwi, wymienione panele podłogowe i listwy przypodłogowe, szpachlowanie ścian, malowanie ścian.

Wszystkie rachunki znajdziecie pod tym linkiem, oraz u mnie w Kłaju do wglądu: https://drive.google.com/drive/folders/1CBYvu62x2qVP02hzV0C6617ls2xH_IFd?usp=sharing

Zebrałem 7496,37 zł, wydałem 6801,54 zł. Zostało 694,83zł. W rachunkach znajdują się czasami pierdoły typu miernik napięcia, wiertła czy torba na narzędzia- łącznie na ok 150zł, których dalej będę używał więc to 150 zł zwracam do puli i do wydania na DD zostało jeszcze 844,83 zł, które rozliczę w późniejszym okresie.

Pod linkiem są materiały z przebiegu prac:
https://photos.app.goo.gl/RZr6x9YoQWvzYjck8

Jeszcze raz wielkie dzięki za okazaną pomoc za którą jestem ogromnie wdzięczny, a ja działam dalej;).
Jeśli będą pytania chętnie odpowiem, a jeśli po odwołaniu dzisiejszych obostrzeń ktoś będzie przejazdem w okolicy Kłaja to zapraszam.

#remontujzwykopem #ddklaj #remont #domdziecka
McCadron - Wiem, że dziś na wykopie jak i wszędzie indziej przewaga wiadomości związa...

źródło: comment_1616682044dpFLpKselvWFIETxwEdRdz.jpg

Pobierz
  • 137