Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TadzioNorek: jeździłem na Eatsie i wygląda to tak: dostaniesz maila z linkiem do dedykowanego sklepu gdzie kupisz torbę thermo. W momencie jak ja otrzymasz kurierem uruchomią ci konto dostawcy w appce Uber Driver
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TadzioNorek: to musisz czekać, możliwe że jest za dużo teraz kurierów i nie przyjmują nowych. Dopiero jak dostaniesz maila o temacie "Uber Eats - następne kroki" będziesz mógł zamówić torbę (w tej wiadomości będzie link do sklepu).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TadzioNorek: tak jak pisałem wcześniej - musisz czekać na maila, ja czekałem około 2-3 tygodni na wiadomość. Ewentualnie pisz do supportu, może coś ci więcej powiedzą.
@TadzioNorek: niestety, z supportem Ubera zawsze był problem z kontaktem. Spróbuj pisać do swojego partnera (firmy, która cię rozlicza z Uberem), może oni coś przyśpieszą.

Druga sprawa, tak jak pisałem wcześniej - może też być już za dużo dostawców na mieście, przez co Uber wstrzymał uruchamianie nowych kont w Rzeszowie. Wiele osób potraciło pracę i część z nich przerzuciła się na dostarczanie jedzenia wcześniej. Nowe restauracje nie otwierają się, niektóre lokale