Wpis z mikrobloga

Wykopki spod tagu #bmw #bmwboners
Stoje przed wyborem bmw, na pewno w dieslu i teraz nie wiem jakiego motoru szukac, generalnie to 192cm wzrostu wiec niby e60 bylo by fajniejsze ale budżetowo raczej takie 2008r lub e90/91 fl.

Co doradzicie co powiecie ciekawego ?
  • 12
@mlody025 Polift e60 już trochę lepszy pod względem elektroniki, ale mają spore przebiegi te samochody i nie ma co wierzyć że mój chyba ma prawdziwe 180k, ponadto wszystkie gumy/plastiki już się poddają dużo tych rzeczy może zawodzić. W 6 cylindrów celujesz? Jakie wyposażenie szukasz? I jakie pieniądze chcesz wydać?
lub e90/91 fl.


@mlody025: to są wbrew pozorom dość ciasne auta, będziesz miał za mało miejsca

Mam e92, niby jest to segment D ale tam miejsca bez szału

Ogólnie jeżeli budżet jest "napięty" to nie polecam również kupna taniego e60 w dieslu
@eNse No wlasnie to mnie zadziwia bo widzę że przy 40 to juz powoli f30 sie zaczyna xD btw moze byc 2.0d czy tam 318

@kipowrot raczej dam rade te 6-7 na rok tylko skad taka suma?
Mając e36,46 czy e39 nie przypominam sobie bym tyle pompował a jestem raczej z tych co dbają bardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mlody025: jak 2 lata temu oglądałem E90 w 3.0d to bardzo fajnego lifta z 3.0d kupowałeś za 30k,teraz bez 40 nie podchodź. Mówię, chory rynek plus kurs euro i mamy efekty.

A co do utrzymania to taka prawda, 6k trzeba przeznaczyć. Ja w E46 z 3.0d już w tym roku tylko zmieniłem oleje filtry, termostat, pompę wody, obsady amortyzatora, wahacze przód i lizaki co dało kwotę 2k. Natomiast wczoraj wróciłem na