Wpis z mikrobloga

@Kozajsza:
-panie Szousza wystąp pan u mnie w tvpsport pogadamy o piłeczce
-no
-no panie szousza to przynajmniej w hejtparku, Czesio by wystąpił
-no
-o ty #!$%@?, czy ty wiesz z kim zadarłeś? Mam dwa formaty autorskie na kanale sportowym, ludzie łykną wszystko co im powiem, już będziesz miał pod górkę ty ty podróbo Murinhio, #!$%@?ć real, ViVat Catalunia!
  • Odpowiedz
@therichguy: a moze po prostu chce byc troche fair i wylewa gnój jak na Brzęczka? Mamy w Polsce dziwną tendencje do cenienia bardziej obcokrajowców na tych samych stanowiskach i co gorsza czekania aż nas zagranica pochwali za dane rzeczy. Tutaj działa ta pierwsza opcja. Ja bym Sousie dawał wręcz mniej kredytu jak Brzęczkowi, bo dostaje wiecej kasy i dostał posade za dużo lepsze CV.
  • Odpowiedz
@therichguy: czesc PR-ową miał słabą, ale najważniejsze są wyniki. Sousa potańczy nad tą kadrą, pobawi się, a będzie granie jak zawsze czyli dyspozycja dnia xD. Raz będą męczarnie z Macedonią, raz kanonada z Izraelem xD
  • Odpowiedz
@Atomus: ja tam nad Sousą się nie rozpływam, trenerem on wybitnym nie jest, wiadomo lepszy niż ci ostatni ale dupy nie urywa, a oczekiwań nie mam dużych bo wiem, że u nas po prostu nie ma czym grać, część to jest już przestarzały szrot (Glik, Turbodzban czy Krychowiak), inna część nic nie gra w kadrze praktycznie w kazdym meczu i wiecznie czekamy aż odpalą (Zielu, Milik), paru młodych z potencjałem (Moder,
  • Odpowiedz
@therichguy: chcialbym trenera gdzie zobacze ze jest utrzymywany dany styl. Zobaczylem dwa mecze i nie wiem co tym myslec. Z kelnerami strzelilismy tyle goli, co z głównym rywalem na wyjezdzie. Dzisiaj jednak chciałbym widzieć 6:0.
  • Odpowiedz
@Atomus: z tym wynikiem to nie powiedziałbym, że trzeba strzelać po dziesięć bramek, miały być po prostu 3 punkty jak najmniejszym nakładem sił bo za 3 dni jest Anglia, a za chwile jeszcze cięższe rozgrywki klubowe gdzie taki Lewandowski będzie musiał stale co 3 dni grać. Zwłaszcza, że nawet Francja wygrała z nimi 3:0 gdzie Mbappe jest na rynku warty prawie tyle samo co cała nasza repra. Czasami przeciwko słabszym jest
  • Odpowiedz
@therichguy: no i tej w wymiany generacji tez nie masz, ale to w sumie mozna zrozumiec bo EURO za pasem. Mam nadzieje ze to nie byla sciema Bońka i ten wybór ma jakiś większy kredyt i pozwolą Sousie na przebudowę po turnieju. Jeśli nie, to już nic nie rozumiem i J... PZPN
  • Odpowiedz
@Kozajsza Gówno mu powiedział, Stanowski zachowuje się jak zwykły troll na wykopie, tyle że to na Twitterze robi. Nie brałbym jego wpisów na poważnie, stano lubi jak jest o nim głośno, taki celebryta z niego trochę. Stanowski to w sumie działa na podobnej, zasadzie co Najman.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kozajsza byłem na spotkaniu na zoomie z paolo szołszu i krzszysztofem stanowski. Po namowie swoich doradców kolejnym z nawiązań do polskiej kultury selekcjonera było "bajo jajo".
  • Odpowiedz
  • 1
@Kozajsza Śmieszne jest to, że Stanowski w większości swoich wpisów, tak jak i w tym, ma rację, tylko, że wykopki wypowiedziały jakąś śmieszna wojenke Krzysiowi i teraz neguja każdy jego Tweet. A gdyby kadra Brzęczka zagrała w ten sposób z Andora to wylało by się wiadro pomyj na tę kadrę i trenera. Dlatego oceniajmy sprawiedliwie, nie ważne kto jest trenerem.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Sousa nie należy do żadnych układów i układzików więc musi zostać rzucony na pożarcie przez pseudodziennikarzy. #!$%@?, że przez cały mecz absolutnie dominowaliśmy na boisku, andorczycy bronili się w 11 a i tak na luzie wpakowaliśmy trzy brameczki, przetestowaliśmy nowych zawodników. Stanowski niech #!$%@?.
  • Odpowiedz