Wpis z mikrobloga

Niestety i ja wysiadłem z pociągu zwanego Asbis. Znając swoje szczęście pewnie będę żałować i z maścią w wiadomym przeznaczeniu wrócę "po korekcie" za 20 zł. Będąc szczerym, przerósł mnie ten wykładniczy wzrost. Dopóki ten szczeniak ŻARŁ po 5-6% z cyklicznymi okresami chwilowych konsolidacji to byłem happy. Teraz to jest jakiś brytan który WPIER**** po 15+% i to już nie jest dla mnie komfortowe.

Dziś uświadomiłem sobie też, że nigdy nie wyciągnę milionów z giełdy. Nie mam psychiki na trzycyfrowe wzrosty w okresie krótszym niż rok, takiego Mercatora sprzedałbym pewnie po 20 zł po jakimś wystrzale. Trudno, dzisiejsze łzy ocieram 118% zysku i usuwam ASB z listy obserwowanych spółek żeby się nie wkurzać dalszymi wzrostami :P .

#gielda #asbis #asb
mlecznyadasko - Niestety i ja wysiadłem z pociągu zwanego Asbis. Znając swoje szczęśc...

źródło: comment_1617007776Xh2SfwfPEUVKSuvYPf8kNf.jpg

Pobierz
  • 12
@FurTemporis: @varoves: Być może post zabrzmiał jakbym żałował decyzji o sprzedaży. Podejrzewam, że mój mózg próbuje się po prostu asekurować na wypadek dalszych wzrostów na tej spółce. To wciąż jedna z tych rzeczy których nauka przychodzi mi z trudnością :D .
@KOLEGAMAMY: ehh ta słynna ulica. Juz odbijac od tego jaki to % wszystkich akcjonariuszy. Mają jeszcze ogłosić dobrą dywidende, jest duże prawdopodobieństwo, że news z urządzeniem się sprawdzi, spółka daje comiesięczne raporty itp - to się przecież nie zmieniło. Jeśli wczesniej ktoś ustalił sobie próg wyjścia na 30zł to powinnień tego sie trzymać ewentualnie w zalezności od raportów korygować na + lub -. Jednak większość ludzi jak widzi tylko zbyt duży
@mlecznyadasko: właśnie dlatego wszędzie wrzucają na wszystkich traderach informację, że większość ludzi traci oszczędności. Nie sposób dobrze wejść a w dobrym momencie wyjść.