Wpis z mikrobloga

OMG Jakie te Iphone 12 to wolne muły... Co za przestarzała technologia. XD w 2021 ktoś to kupuje jeszcze?
Czy ktoś mi z fan bojów tego gówna wymieni chociaż 5 rzeczy w których iphone może równać z takim ONEPLUSEM? Aparat, bateria, ładowanie, ekran, rozdzielczość, szybkość, czysty andek, wygląd - wszystko przewaga na ONEPLUS...

#iphone #iphone12 #oneplus #android #bojowkaandroid #bojowkaapple #telefony #technologia #smartfon #takaprawda
tadocrostu - OMG Jakie te Iphone 12 to wolne muły... Co za przestarzała technologia. ...
  • 14
@tadocrostu: No właśnie. OnePlus to sprzęt dla szanujących się ludzi sukcesu, którzy cenią sobie wygodę i jakość posiadanego urządzenia. Natomiast iPhone można najczęściej spotkać u pseudoekspertów wykopowych. Wniosek jest prosty
@tadocrostu używam op prywatnie i służbowo iPada i iPhona 8 plus. Op przy Apple to takie mierne gówno. Pokusiło mnie po note 9 kupić 7t i za każdym razem żałuję jak widzę swojego nota u mojej różowej. Ten soft jest tak biedny, że matko boska.
Op nigdy nie będzie flagowcem...
@tadocrostu: Ty jestes trollem prawda? co troche wrzucasz tu podobne posty. Płaci Ci ktos za to? Na kazdym tagu musi byc jakis trol? XD Porownanie op do iphona to jak porownanie toyoty do mercedesa, Toyota to dobre auto ale mercedes jest dopracowany w kazdym detalu.

PS. nienawidze iphonow i mam OP.