Wpis z mikrobloga

Yo @M1PH6_5: teraz se przeglądałem mangi i no troche ssie, że to nowe wydanie Inuyashy będzie w tym roku miało tyko 4 tomy ;p W sensie nie znam się mangach bo nigdy żdanej na oczy nie widziałem, ale info, że na formacie A5 chcą pomieścić jakieś rysunki no nie wróży za dobrze. Na A5 to teraz przed sobą mam "Grę o Tron" i no jak na tym chcą pomieścić same rysunki to te 350 stron wydaje się mało. ;p
#inuyasha #manga #rumikotakahashi
  • 13
standardowo w formacie B6


spokój na najbliższe 6 lat


@M1PH6_5: Uspokoiłeś mnie bo myślałem, że normalny format to jakieś b5, ale tu skchodziz nawet poniżej a5.
Ja bym ten nakłąd 4 tomu na rok potraktował jako wybadanie rynku. Ponoć po premierze ostatniego tomu AoT w Japonii JP Fantastica ma wydać od razu reszte AoTa - jakieś 3 tomy. Ale raczej Inu nie zdobędzie nawet ułamka popularności AoTa w PL więc cóż
@Masaru: To, że się nie sprzeda i wydawanie Mangi zostanie zarzucone?

Nie jestem pewien, który wydawca zawsze robi dodruki. Jak dobrze pamiętam to JP fantastica, która Inu teraz wydaje, ale dalej, mała sprzedaż to i mały nakład ;p

Sama manga nie jest atrakcyjnie cenowo. Za niemalże 50 złotych jest zeszycik A5/360 stron. (tom1).
Już lepiej się opłaca "Pieśń Lodu i Ognia" gdzie pierwsze tomy za podobną cenę oferują dwa razy więcej