Wpis z mikrobloga

Eh, przypomniało mi się, że zostało mi 5 nowych, jeszcze nieotwartych opakowań huel wanilia sprzed roku. Data na opakowaniu to 02/2021, ale jest oznaczona jako BBE, i wg forum huela jest wciąż ok do jedzenia: https://discourse.huel.com/t/expired-huel-is-it-safe/7115/4

Ja już nie zdążę tego przejeść, bo niebawem się przeprowadzam, a nadal mam jeszcze kilka worków otwartych, stąd chętnie rozdam zainteresowanym. Jako że są już po terminie, to oddam za darmo, na odpowiedzialność biorącego. Odbiór tylko osobisty, w Warszawie, na Wyścigach, koło toru Służewiec.

#huel #rozdajo i może trochę #freeganizm ?
blackyabbol - Eh, przypomniało mi się, że zostało mi 5 nowych, jeszcze nieotwartych o...

źródło: comment_1617043986VMEercP1iAzeKldEybyWdf.jpg

Pobierz
  • 21
@Jednorybek: Hm, w sumie będę w środę odbierał przesyłkę z paczkomatu, to niby mógłbym nadać przy okazji, bo z tego co czytam to całkiem fajny proces, nie trzeba żadnych naklejek itp. Jak opłacisz KW to spoko ;) Paczka waży 1.7kg
@blackyabbol: jaki był powód ze to kupiłeś? I jaki powód ze zrezygnowałes? Oczekiwania vs rzeczywistość? Bo reklam tego jest nasrane pełno, a najlepsze ze nie można kupić na spróbowanie opakowania małego tylko od razu 200zl wydawać trzeba
@Anoniemamowy: Byłem po operacji szczęki i 3 miesiące jechałem wyłącznie na huelu. Po tym okresie już tylko śniadania. Z tego typu produktów korzystam od kilku lat (jeszcze od czasów jak dostępny był tylko joylent) i ogólnie mogę polecić - na szybki posiłek super sprawa. No a smak to już kwestia indywidualna. Tutaj natomiast raz że przeszacowałem, a dwa że potem przesiadłem się na dietboxy :P
@blackyabbol: kurde myślałem, że to jakiś izolat z mięśni, no chociaż koncentrat białkowy z mleka, chciałem dać plusa i napisać, że te daty przydatności to są takie, że ja całe życie kupuję suple tuż przed końcem terminem i to zapas taki, że biorę ciągle z rok, dwa po terminie.

a tu niestety gówno jest jakieś.