Wpis z mikrobloga

  • 230
@bitcoholic: A nie jest tak ze to po prostu twoja rzeczywistość, realia w których się urodziłeś i wychowałeś? Dlaczego wierzenia innych ludzi maja być „nieprawdziwe”? Tez jest wiele postaci historycznych, nawet o wiele bardziej wiarygodnych niż chłop który jest synem ojca swojego syna i duch święty.
Trochę tych bogów jednak obraca się na świecie. Będę po kolei podchodzić do każdego i tłumaczyć się wedle jego zasad.
czyli Bóg chrześcijański. Po pierwsze nawet ateistyczni historycy nie mają żadnych wątpliwości, że Jezus był prawdziwą postacią


@bitcoholic: ludzie dorabiają niestworzone historie i mitologie do prawdziwych ludzi którzy zyli ze 100 lat temu, a ty mówisz ze ktoś chodził po wodzie i zamienił wodę w wino :) pomijam fakt ze większość przepowiedni można dowolnie dopasować do większości wydarzeń
czyli Bóg chrześcijański. Po pierwsze nawet ateistyczni historycy nie mają żadnych wątpliwości, że Jezus był prawdziwą postacią


@bitcoholic: XDDD

Ja też jestem prawdziwą postacią i uważam że jestem synem Boga co się nazywa OgarnijSię to znaczy że jedynym słusznym bogiem jest OgarnijSię?

Po drugie Jego przyjście to szczegółowe wypełnienie wielu proroctw z ST sprzed kilkuset lat przed Jego narodzeniem, a to już powinno dać do myślenia tym, którzy szukają prawdy.


@
@bitcoholic: Jaki precyzyjny sposób? Właśnie nie xD
Żydzi oczekiwali mesjasza, który wyzwoli państwo Izrael.
Miał to być ktoś pokroju dowódzcy wojskowego, który dzięki swoim działaniom stworzył by państwo.
Dostali chłopa, który uważał się za syna bożego i niedługo później umarl ukrzyżowany.
Żydzi czekali na swoje państwo jeszcze kupe lat.
Gdzie masz tę precyzje?
Ja też jestem prawdziwą postacią i uważam że jestem synem Boga co się nazywa OgarnijSię to znaczy że jedynym słusznym bogiem jest OgarnijSię?


@Morf: Obduź się, zesrałeś się :)
Po pierwsze: nie urodziłeś się w roku 0BC-0AD ;D
Po drugie: Tysiące osób, nie namaszczało i nie wołało do ciebie jak do króla, nauczyciela, mistrza, za to, że uzdrawiałeś, ożywiałeś, rozgrzeszałeś, nauczałeś, broniłeś i umiłowałeś,
Po trzecie: nie zostałeś umęczony i ukrzyżowany
Po pierwsze: nie urodziłeś się w roku 0BC-0AD ;D

Po drugie: Tysiące osób, nie namaszczało i nie wołało do ciebie jak do króla, nauczyciela, mistrza, za to, że uzdrawiałeś, ożywiałeś, rozgrzeszałeś, nauczałeś, broniłeś i umiłowałeś,

Po trzecie: nie zostałeś umęczony i ukrzyżowany za te dobroduszne czyny, na co są dowody,


@czopek-wykopek: wystarczy zmienić zakres dat a Kaczyński będzie pasować