Wpis z mikrobloga

#warthunder

Zmieniono coś przy zrzucaniu niemieckich bomb? Mam na myśli te o wadze 250kg bo innych jeszcze nie sprawdziłem. Wcześniej w Bf109 byłem super skuteczny w niszczeniu jednostek naziemnych przy ich użyciu. Miałem wręcz wrażenie że jest to super łatwe, a same bomby przy ataku pod kątem 45 stopni zdawały się lecieć prosto niczym strzał z lasera. Ostatnio jednak coś nie trafiam nimi z podobną łatwością.
  • 4
  • Odpowiedz
@filip8192: Mam na myśli balistykę. Wcześniej na wyczucie prawie zawsze trafiałem, a teraz zazwyczaj bomba ląduję przed celem jakby zrobiła się cięższa. Nagły zanik pewności siebie też mi nie pomaga bo próbując robić poprawkę zaczynam znów zrzucać ładunek za nim. Kurcze, nawet nieźle mi szło precyzyjne zrzucanie kartofli 50kg na czołgi i żałowałem że muszą być zrzucane parami.

Nie grałem ostatnio dużo i może być też tak że po prostu wyszedłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gupiujzewsi: Powiem tyle - nawet ja trafiam 250kg bombą, a to już o czymś świadczy. Ale po przerwie też nagle nic mi nie wchodzi, dlatego ogólnie przed graniem w GRB odpalam customa, bo inaczej mam gwarancję, że zepsuję 1. nalot. Raz miałem dobry 1. nalot - roztrzaskałem się w Bf110, ale 1000kg bomba padła koło capa i zabiło 6 durni, którzy się tam poupychali - ale to był wyjątek, normalnie bym
  • Odpowiedz