Wpis z mikrobloga

lewicę to nie myśli samodzielnie


@Friz_PL: Właśnie to jest najlepsze, że oni nie umieją samodzielnie myśleć tylko lecą w grupie xD

Jeden powie, że mężczyzna może urodzić dziecko i lewaki w to wierzą xD
  • Odpowiedz
Właśnie to jest najlepsze, że oni nie umieją samodzielnie myśleć tylko lecą w grupie xD


@Mr_3nKi_: Stąd wysyłanie UE, Niemców lgbt a teraz gówniarzy. I tak wygra PiS, bo w sumie nie ma z kim przegrać xD
  • Odpowiedz
Nowy idol lewicy.


@Friz_PL: jakby tak patrzeć na dzbany twojego pokroju to ta lewica ma co dwa dni nowego idola, ale przynajmniej fajny ból dupy widać z twojej strony xD
  • Odpowiedz
autotune to nie jest wada jeżeli muzyka dzięki niemu brzmi lepiej


@Rvxdbnu: brzmi lepiej gdy to narzędzie jest używane z umiarem, tak żeby dyskretnie poprawić niedociągnięcia wokalisty, a młodzi raperzy poszli w ustawienia na 300% co brzmi komicznie a nie dobrze
  • Odpowiedz
@Deska_o0: aż tak cię dupa piecze, że musiałeś zaglądnąć na mój profil a nawet tego nie zrobiłeś jak należy ja go nie chwalę mam z niego bekę - tak jak z ciebie teraz xDDDDDDDDDDDDDD z humorkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Friz_PL: chciałem popodziwiać twoją fantazję, nie zawiodłem się a jedyny ból dupy jaki widzę to twój o jakiegoś pseudoraperzyne, dawaj zdissuj go na bank wybijesz się na tym xD
  • Odpowiedz