Wpis z mikrobloga

@Marczu1: @ShandzT: ale oni totalnie wycieli te fragmenty gdzie maciek lezy z oliwia. Nie ma nawet scen gdzie oni sie tylko lizali. Tylko pytanie dlaczego produkcja to zrobila? Maciek to chyba im musial dobrze zaplacic albo wyblagac na kleczkach ze strachu przed dziewczyna ktora mogla to zobaczyc skoro nawet lizanie wycieli.
Ja myślę po prostu, że Maciek mógłby nie wytrzymać hejtu po tym odcinku i produkcja się ugięła... Trzeba by spytać Oliwii jak bylo na prawdę. Czy pomagała mu walić czy nie :)
Tak czy owak, dla mnie Maciek to totalny debil, największy z wszystkich sezonów. Serio, nawet jest na tyle idiota, że nie potrafi przekuć tego w hajs i follow w social xD
@ShandzT: generalnie to jest zalosne ze produkcja zamiata to pod dywan bo ewidentnie widac bylo ze oliwia nie wyrazila na to zgody zeby ten idiota walil sobie konia za jej plecami. To juz pod molestowanie podchodzi. Jak Jola zrobila z glowy brzydala durszlak albo jak cattaneo uderzyl eweline to bylo wszystko pokazane jak na tacy. Typ molestuje laske a produkcja jeszcze robi mu przysluge zeby biedny macius nie zostal zhejtowany i