Wpis z mikrobloga

Kompresor na 12v do tego uszczelniacz w spreju. Mi to wystarczyło żeby jeździć spokojnie w tym jakieś dłuższe trasy po całej Polsce. Chyba że masz słabe opony (starsze, bardziej zużyte albo czajna) to wtedy zapasowka wydaje się jednak rozsądna, inaczej to strata miejsca
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: wożę dojazdówkę w swoim Volvo V70, leży sobie w bagażniku, raz zdążyła już mi się przydać, idealnie w majówkę w Łodzi oponę przebiłem i to na profilu, wszystko zamknięte, ani naprawić jak, więc się tłukłem za tirem te 80km/h do Warszawy.
  • Odpowiedz
@Norskee: w liftbacku też mam sporo miejsca ale zawsze można mieć więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba że masz słabe opony (starsze, bardziej zużyte albo czajna) to wtedy zapasowka wydaje się jednak rozsądna, inaczej to strata miejsca


@piochux: opony letnie jak i zimowe nowe, jeżdżę właściwie po mieście, a jak strzeliła mi stara letnia opona (właściwie to się zorientowałem że powietrza nie mam) to i tak
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: jak jeżdżę wokół komina to zapas leży w garażu, ale jak jadę w trasę to biorę ze sobą. Niby mam w AC, ale szybciej w trasie wymienić. A wokół domu to nie problem dojechać.
  • Odpowiedz