Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Wieczorna przejażdżka do Burger Kinga na Whoopera. Pechowo, bo zaczęło padać.

Próbuje znowu zacząć jeździć, muszę się nauczyć z nie do końca sprawną lewą dłonią (źle mi w szpitalu złamanie nastawili, po wywrotce na rowerze i walnięciu w krawężnik). Ogólnie dużego problemu nie ma, ale psychiczne lekka blokada jest.

Rower Merida Freeway 9300.

#rower #warszawa #wlochy #okecie #ruszwarszawa #trekking #merida
Pobierz
źródło: comment_1617307799E9WJSvmPjFsDXqwlhnzhBB.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pcela: też złamałem rękę na rowerze i też miałem przez jakiś czas blokadę psychiczną, ale trzeba się przełamać i z czasem to uczucie mija. Jeżdżąc odbudujesz poczucie pewności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ostoja:
U mnie to bardziej lęk przed poślizgiem oraz niemożliwość zgięcia małego palca (trochę się zgina), co powoduje brak dobrego chwytu kierownicy.
Parę lat temu przeleciałem przez kierownicę (pieszy wlazł mi pod koło), przydzwoniłem głową w asfalt, odbiłem się i raz jeszcze przywaliłem (zero złamań czy jakiś urazów). Po tym spędziłem tydzień w szpitalu na obserwacji, bo miałem lekkie zawroty głowy. Po tym zwalniam jak widzę pieszych, bo jednak w głowie
@pcela hej, robie przymiarki do zakupu trekkinga merdia 9300, 9500 albo 9700. Podzielisz sie wrazeniami? Potrzebuje opinie uzytkownikaa widze ze jestes z Wawy. Gdzie kupowales bo chcialbym sie przymierzyc do takiego ;) Mam 190cm i szukam rozmiaru 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elbereth
Ja mam Freeway 9300 z 2020r.
Co do rozmiaru, to ja mam 17" (XS). Od razu powiem, że warto przymierzyć, bo u mnie wg tabelek powinienem wziąć rozmiar większy, ale w praktyce tamten był za duży.
@pcela dzieki za odpowiedz. Dzisiaj wzialbys ten sam rower jako miejski czy czegos Ci w nim brakuje? A zdradzisz gdzie kupowales/przymierzales? Nie moge w Wawie nic z Merida znalezc...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elbereth:
Mi konkretnie zależało na trekkingu, jako w miarę uniwersalnym rowerze, o sporej ładownosci. Typowo miejskiego bym nie brał.
Kupowałem w Megastart na Wołoskiej.
A brałem co było, bo już wtedy wybór był mały.