Wpis z mikrobloga

Chciałam zwrócić uwagę na pewne zjawisko, jakie zaobserwowałam na wykopie - polecanie nieznajomym kobietom rozpoczęcia "działalności" na platformach takich jak onlyfans i podobnych jako świetnej alternatywy dla pracy zawodowej oraz przekonanie, że wiele "zwykłych" kobiet tak zarabia, że wystarczy mieć waginę, piersi i gotowe.
Panowie (bo na wykopie Wy o tym piszecie), Wam się źle wydaje - to nie zwykle szare kobiety zarabiają w ten sposób, a Tik-Tokowe, Instagramowe i YouTubowe dzieci. Mylicie się, bowiem one we wspaniały sposób potrafią się kamuflować i udawać typowe dziewczyny z sąsiedztwa lub koleżanki z klasy. Na wymienionych przeze mnie mediach społecznościowych budują z Wami namiastkę relacji i w taki sposób lawirują przekazywaną treścią, żebyście mieli wrażenie, że to są właśnie zwykłe kobiety spotykane na ulicy. Dzięki temu myśli się o nich jako o, jak Wy to mówicie, "Juleczkach", a nie jak o prostytutkach. Nie zauważacie operacji plastycznych, filtrów, makijażu, zabiegów kosmetologicznych i potem na wykopie piszecie "chlip chlip baby majom łatwiej bo mają cipe i mogom założyć onlyfansa" albo przechodzicie granice przyzwoitości polecając wykopowiczkom (@Maudee, to był Twój wpis?) pracy właśnie w takim charakterze.
Musicie zastopować, chłopcy.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przemyslenia #apel
  • 39
@KRISSVector onlyfans to jest dla mnie taka abstrakcja że się w głowie nie mieści. Płacić pieniądze za zobaczenie kawałka cycka jakiejś obcej laski na monitorze gdzie cały internet jest tym zawalony :D jeszcze trochę bym rozumiał jakby to było jakieś grono kilku osób to wtedy ktoś by się mógł poczuć wyjątkowy i ona mogła by o każdego w jakimś stopniu zadbać czyli chociaż odpisywać na wiadomości
jak się na mnie wykopki rzuciły kiedy napisałem, ze sexworking nie jest normalny a tym bardziej moralny


@czuczupikczu: Ocena moralna takich praktyk jest uzależniona od przyjętego systemu moralnego, nie da się jednym systemem moralnym obalić czy podważyć innego systemu. Więc no, pewnie prezentowaliście różne systemy moralne, stąd niemożność dojścia do porozumienia. I nie, ani ja, ani nikt mi znajomy nie ma konta na OnlyFans. ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KRISSVector onlyfans to jest dla mnie taka abstrakcja że się w głowie nie mieści. Płacić pieniądze za zobaczenie kawałka cycka jakiejś obcej laski na monitorze gdzie cały internet jest tym zawalony :D jeszcze trochę bym rozumiał jakby to było jakieś grono kilku osób to wtedy ktoś by się mógł poczuć wyjątkowy i ona mogła by o każdego w jakimś stopniu zadbać czyli chociaż odpisywać na wiadomości

@salek123: one właśnie tak robią,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czuczupikczu: wygląda na to, że #przegryw po prostu wolą z siusiakiem w ręku tasować się do lasek z netu niż zakiełbasić in real, skoro taką akurat presję na kształt rynku wywierają. Dziwne tylko, że potem jęczą, że niby im to nie odpowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)