Wpis z mikrobloga

Chciałam zwrócić uwagę na pewne zjawisko, jakie zaobserwowałam na wykopie - polecanie nieznajomym kobietom rozpoczęcia "działalności" na platformach takich jak onlyfans i podobnych jako świetnej alternatywy dla pracy zawodowej oraz przekonanie, że wiele "zwykłych" kobiet tak zarabia, że wystarczy mieć waginę, piersi i gotowe.
Panowie (bo na wykopie Wy o tym piszecie), Wam się źle wydaje - to nie zwykle szare kobiety zarabiają w ten sposób, a Tik-Tokowe, Instagramowe i YouTubowe dzieci. Mylicie się, bowiem one we wspaniały sposób potrafią się kamuflować i udawać typowe dziewczyny z sąsiedztwa lub koleżanki z klasy. Na wymienionych przeze mnie mediach społecznościowych budują z Wami namiastkę relacji i w taki sposób lawirują przekazywaną treścią, żebyście mieli wrażenie, że to są właśnie zwykłe kobiety spotykane na ulicy. Dzięki temu myśli się o nich jako o, jak Wy to mówicie, "Juleczkach", a nie jak o prostytutkach. Nie zauważacie operacji plastycznych, filtrów, makijażu, zabiegów kosmetologicznych i potem na wykopie piszecie "chlip chlip baby majom łatwiej bo mają cipe i mogom założyć onlyfansa" albo przechodzicie granice przyzwoitości polecając wykopowiczkom (@Maudee, to był Twój wpis?) pracy właśnie w takim charakterze.
Musicie zastopować, chłopcy.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przemyslenia #apel
  • 39
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Masz dużo racji, ale też nie do końca. Koleżanka kiedyś dowiedziała się, że jej przyjaciółka pracuje na kamerach i jak była u niej na winie to usiadła na próbę bez pokazywania twarzy i w jeden wieczór zarobiła chyba coś koło 1200zł. Później zrezygnowała bo chłopak był zazdrosny, a zarabiała i tak nieźle.
  • Odpowiedz
@Kowixx:

zawsze jak czytam "przecież jesteś kobietą, pokazuj cycki w internecie i po problemie" to już wiem że mam do czynienia z wątpliwej moralności człowiekiem


Nie, to raczej twoja moralność jest zwyczajnie idiotyczna, bo opiera się na nielogicznych podstawach i bajaniach pustynnych proroków. To ta sama logika co nazywanie kobiet szmatami, za to, że miały więcej niż 3 partnerów seksualnych.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Z tymi operacjami to trochę poleciałaś. Jest wiele bardzo ładnych kobiet, odpowiedni makijaż oraz dobrze dopasowane ubrania również robią swoje.

Tu bardziej pojawia się kwestia obyczajów i psychiki do takiego biznesu. Strach przed tym że rodzina się dowie albo jakiś wariat zacznie Cię prześladować. Oprócz tego całoś należy dobrze rozreklamować i przemyśleć.

Swoją drogą gdzieś na wykopie jest tag do kolesia który nagrywa wywiady z kobietami które pracują na kamerkach.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: To nie wiem, no chyba, że pisali swoje standardowe "hehe #pieklokobiet xDD jak masz tzipę i cycki to se możesz założyć onlyfans i doić frajerów" ale to raczej daleko od zachęcania.
No chyba, że wykopki które to hejtują, w sekrecie kupują tam zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@szpongiel:

one właśnie tak robią, że dają "relationship experience" i na tym polega fenomen onlyfans


Nigdy tego nie
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Ja się zastanawiam, jak takie "wujki Dobra Rada" byliby odbierani poza internetami, gdzieś w towarzystwie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz, siedzą sobie ze znajomymi, piją piwko, luźna atmosfera, nawijka o głupotach, ale wychodzi temat, że któraś panna straciła pracę i trochę się tym martwi. A tu wstaje taki ziomeczek sympatyczny i mówi coś w stylu: "ej, a ja mam świetny pomysł! Zobacz, jesteś dziewczyną, jesteś całkiem
  • Odpowiedz
zawsze jak czytam "przecież jesteś kobietą, pokazuj cycki w internecie i po problemie" to już wiem że mam do czynienia z wątpliwej moralności człowiekiem, którego jedyne co powstrzymuje przed rozbieraniem się publicznie to płeć xd


@Kowixx: Pierwszy raz od bardzo dawna się z Tobą zgadzam i chyba po tym komentarzu nawet z dobroci serca ściągnę Cię z czarnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cesarz_Nieruhato: owszem, upadek człowieka albo raczej relacji międzyludzkich.
Ja tylko piszę z tego co się trochę domyślam, a trochę dowiedziałem się od innych. Kiedyś tego posłuchałem i było nieźle rozkminione
szpongiel - @Cesarz_Nieruhato: owszem, upadek człowieka albo raczej relacji międzylud...
  • Odpowiedz