Wpis z mikrobloga

Nie nadaje sie do zycia w spoleczenstwie, nie potrafie byc w zwiazku z kobieta, zawsze jak mialem jakas znajomosc z dziewczyna to zawsze cos #!$%@?, np pociagiem jechalem do dziewczyny i po drodzie kilka piw wypilem pomimo tego ze poprosila zebym nie pil, bo wiedziala jak to sie skonczy no i zrobilem trzode, ale jakbym nie pil to bym byl niesmiala #!$%@?, albo kiedys w wieku 20-22 lat jak chodizlem do zaocznego technikum pisalem na gg z taka dziewczyna 18-19 lat co miala mame co uczyla w tej szkole co ja chodzilem i mi pisala ona ze spytala sie o mnie jej mamy to mowila ze jestem takim debilem... Serio? Nauczyciele tak nazywala uczniow zreszta nauczyciele nie powinni rozmawiac z kimkolwiek na temat uczniow i jeszcze nie powinni obrazac... albo pamietam tez w okolicach 20-22 lat pisalem na gg z taka 16 latka mielismy sie spotkac ona byla z rodzicami w galerri handlowej i jak ją mijalem to do mnie powiedziala hej a ja ją olalem i potem zablokowala mnie, lub w podstawowce jedna dziewczyna mnie lubila ale ze jestem zbyt niesmialy to ją olalem, eh pomimo mojej brzydoty i #!$%@? mialem kilka szans ale niestety #!$%@? no bo #!$%@? jestem, wiec rada dla mlodych facetow niesmialych jesli jakas dziewczyna chce sie spotykac z wami to nie spieirdolcie tego bo potem bedziecie zalowac ehh ##!$%@? #przegryw #rozowepaski #rozowypasek #wspomnienia #nostalgia #podrywajzwykopem
  • 11