Wpis z mikrobloga

Hej, czy ktoś słyszał o sklepie "global electronics"? Od dłuższego czasu (ponad tydzień) mają w ofercie PS5, beż żadnych dodatków w całkiem sensownej cenie - i to budzi moje wątpliwości, bo zwykle PS5 znikają ze sklepów błyskawicznie. Niestety brak wysyłki za pobraniem, więc zastanawiam się czy to nie jest jakiś "przewał".

link do produktu

Ktoś, coś?

#playstation #ps5
  • 7
  • Odpowiedz
@bolcman Sklep jak sklep, istnieje legalnie a czy nie zniknie za moment to nikt ci nie powie kolego. Żeby jeszcze cena była jakkolwiek atrakcyjna... Jedyne co może się stać jak u nich kupisz to ewentualnie problemy z rękojmią gdyby sklep znikł. Rok gwarancji masz od Sony. Nie wiem czemu chcesz konieczne kupić od nich skoro za 200 zł więcej masz zestaw z grą sieciach handlowych ale to twój wybór
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu poproszę link do zestawu xD już w sieci handlowej media expert jeden taki zestaw kupiłem i opłacone zamówienie zostało anulowane - powód "sprzęt uległ zniszczeniu na magazynie" tjaa... Ja bym bardzo chętnie kupił w sieci handlowej ale to nie jest wcale takie proste ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz