Wpis z mikrobloga

A CIEKAWE CZY MUZUŁMANO TEŻ BY TAK ZROBIŁ!!!


@Holiday: Gdyby w Polsce muzułmanie odjaniepawlali to samo co katolicy, to czemu nie?

Jak na razie muzułmanie i żydzi mają więcej rigczu niż katole.
  • Odpowiedz
  • 40
@Holiday U niektórych konserwatywnych myślicieli funkcjonuje ciekawe zjawisko poznawcze. Wszystkich, których nie lubią, umieszczają po jednej stronie sporu politycznego, antagonistycznie do swoich własnych, oczywiście słusznych poglądów. I stąd później takie kwiatki, kiedy prawacy przypisują liberałom miłość do komunizmu, europejskiej lewicy poparcie dla działań Żydów w Palestynie, a ateistom pozytywny stosunek do muzułmanów, bo w końcu lewak to lewak. Można spotkać się nawet z tym, że randomowi przestępcy są wyzywani od lewaków, bo
  • Odpowiedz
@Shoko: w drugą stronę jest dokładnie tak samo. Ja powiedziałem, że nie podoba mi się jak lempart zaczęła sobie przywłaszczać kapitał polityczny i jej wulgarny język, to zostałem wyzwany od pisowców i że mi TVP wyprało mózg (chociaż o 5 lat nie mam nawet telewizji xD)
  • Odpowiedz
@Holiday: To się nazywa to quoque, która ma osłabić argument oskarżającego.
Myślę, że za tym stoi myślenie, że krytyka na elementy KK to tak samo jak krytykować każdą religię abrahamowe, ale ktoś celowo tego nie robi.
Podsumowując. Odpowiedź takich ludzi jest w każdym razie niepoprawna, bo mimo wszystko nie odpowiada na zarzut a stosuje "erystykę", że "inni też są źli albo nawet bardziej", więc ten "zarzut" ma słabą siłę.
  • Odpowiedz
Można spotkać się nawet z tym, że randomowi przestępcy są wyzywani od lewaków, bo wiadomo, przestępca=zły=lewak (ʘʘ)


@Shoko: Ty się śmiejesz, ale dosłownie widziałem komentarz na głównej, że "złodziej był lewakiem, bo prawicowcy respektują prawo własności" XD
  • Odpowiedz
@Shoko: XD, a ty tutaj co właśnie zrobiłeś? XDDD Debil debilem zostanie, a doinformowany debil jest jeszcze gorszy niż niedoinformowany debil, bo ten drugi przynajmniej nie sprawia sobie pozorów.
  • Odpowiedz