Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przegrywy lubią się śmiać z grubych bab ale nawet one nie mają problemu żeby znaleść kogoś na segz. A przegrywy? Dalej nic


@Paula_pi: bo te "przegrywy" się po prostu szanują w porównaniu do tych ruchaczy bez wymagań. ¯\_(ツ)_/¯
@Paula_pi: Mówi tyle, że jesteś idealnym kandydatem, żeby być następnym członkiem tego elitarnego grona, bo nie różnisz się od nich.
Nie napisałaś tu nic co by Panią odróżniało od nich.
@marekseo: Mój wpis odnosił się tylko do nich. Skoro nie rozumiesz tym lepiej dla ciebie, bardzo toksyczne towarzystwo. Oni mnie nie chcą w swoim gronie, bo jestem kobietą. A to są mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.
Mój wpis odnosił się tylko do nich. Skoro nie rozumiesz tym lepiej dla ciebie, bardzo toksyczne towarzystwo. Oni mnie nie chcą w swoim gronie, bo jestem kobietą. A to są mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.


@Paula_pi: Ok, ja blokuję tag #przegryw ze względu na toksyczność userów tam, ale ciebie nie chcę gdziekolwiek przy mnie, bo - cytuję ciebie: "No chyba normalne ze kogoś znalazła skoro ciebie nie bylo (na delegacji)". `Specjalnie zachowałem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paula_pi: łał super zwalenie konia przez wielką fałdę tłuszczu kiedyś było na odwrót że to laski dawały każdemu teraz jest inaczej jeszcze minie jakiś czas i znów się zmieni