Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Czemu wykop pozwala na takie akcje @wrzesien ?
Odpowiedz jest prosta! Zarabia!

Hej kochani od kilku tygodni prowadzę analizę wykopu i widzę, że cały wykop pod względem mikrobloga, głównej i wykopalisk dał się poznać pod względem szaleństwa pod względem pandemii, a co za tym idzie szurstwa.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale od kilku tygodni mamy znaleziska 24/7 o tym, że rząd to #!$%@? (nie mówię że nie) i że obostrzenia są w każdym względem zbędne, otworzymy się jak Teksas i jest ekstra...

Pominę dyskusję na ten temat, ale zauważcie że kazdy o dziwo jest usuwany z dyskusji albo hejtem, albo pisaniem pierdół. Czy to w temacie, czy poza nim.

Każda osoba która wnosi coś innego do dyskusji zostaje opluwana, albo ktoś pisze idiotyzmy ("ODBYCIE" infekcji hehe).

Widzę że coraz częściej zwykle znaleziska to mimo lotu na Marsa, czy smarowaniu kromki pasztetem idą w politykę, zwłaszcza covidową....

Czy chcecie w to drążyć, czy chcecie sobie czytać ciekaw artykuły dalej nie macie dosyć...

Czy nie widzicie, że staczamy się w tubę propagandową na wykopie? Proszę ogarnijmy się i coś z tym zróbmy
#afera #wykop #koronawirus #policja #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orczysty: dałem chyba wszystkie tagi związane z polityką, koronawirusem, religią oraz polską na czarno i ilość takiego spamu ograniczona do mimimum. Czasem coś się prześlizgnie, czasem czarno nie zadziała, czasem Biaukov uzna że mimo że mam to wszystko na czarno to MUSZE to zobaczyć i dają jakieś gówno na samym szczycie nad samą belką o zakażeniach.
  • Odpowiedz