Wpis z mikrobloga

@eltanol3000: same here. Ex kinderkuc, 55kg czystego zła w koszulce mayhem. Mogłem chociaż na siłkę popylać żeby nie wyglądać jak #!$%@? xD ale co mi skila na gitarze zostało po setkach godzin łojenia to moje.
@sebsossj: Kuzynka miała różne kolczyki w pępkach, nosach, uszach itd. Jak wylądowała na SORze i na szybkiego musieli jej zdejmować te wszystkie kolczyki tak już ich nigdy nie założyła. Jakby mogli to by jej nożem bez znieczulenia te kolczyki powycinali.
@sebsossj: twf. za gimbusa byłem kinder kucem, a obecnie sam bym sobie lepe na łeb sieknął za to jak wyglądałem i jak sie prowadziłem xddd


@eltanol3000: Też siedziałem w tych klimatach :D Najlepsze jest to, że teraz 36 lat na karku, co prawda ze starego stylu ubierania się została co najwyżej wymiętolona koszulka Opeth do chodzenia po domu, ale nadal często wracam do muzyki dla prawdziwych metalowych karakanów typu Plaga,
55kg czystego zła w koszulce mayhem


@plycin: tak było xD

@AvantaR: ja tam nadal lubie posłuchać darcia ryja i wcale sie z tym nie kryje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do innej muzyki- też kisne z siebie, że kiedyś jak autysta słuchałem tylko kilka prawilnych i true zespołów, a reszta byłą uznana za niegodny syf xD
co do innej muzyki- też kisne z siebie, że kiedyś jak autysta słuchałem tylko kilka prawilnych i true zespołów, a reszta byłą uznana za niegodny syf xD


@eltanol3000: Ja myślę, że to fajnie mieć taki czas w swoim życiu. Ja tam w żadnym wypadku tego nie żałuję. Co się poimprezowało z resztą brudasów (a trzymały się u mnie panczury z metalami) to moje. Miłe wspomnienia i w sumie znajomości dotąd podtrzymuję
@sebsossj Julki z licbazy poznaje od razu, wszystkie tak samo wyglądają.( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie wiem uznać to za subkulturę? Podobnie miałam ze studentami filologii oni zawsze byli specyficznie ubrani i z daleka szło poznać co studiują.
@azertyazerty: w sumie racja. Jedna wielka pozerka. Szmiry w koszulce metaliki to dla nich jak adidas na butach. Żałosne. W zasadzie wyrażanie emocji bez udziału mózgu. Jutro trend się zmieni to co inne będzie na ciele. Tylko z drugiej strony... to dobrze niech tak będzie niech twórcy się nie przyzwyczajają. Okres że mi zależy to był w nastoletnim i w dwudziestolatkowym wieku. Teraz mam to w dupie po 30. Nie jest