Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: serio nie ogarniam tego hejtu na Hołownie. Jeszcze bym zrozumiał jakby nie chciał się szczepić. Dali możliwośc rejestracji dla wszystkich, wycofali się z tego, ale ci, którzy dostali bliskie terminy zostali - a do tych się Hołownia zalicza - resztę przesunęli.

Skrytykował burdel z rejestracją i miał rację. To co? Moja mama tez ma zrezygnować z terminu (grupa 50+), bo równiez jak on uważa, że mamy burdel z rejestracją?
  • Odpowiedz
@Pituch: Hołownia upewniał się jeszcze czy może oddać komuś innemu (bardziej potrzebującemu) swoje miejsce w kolejce. Otrzymał odpowiedź, że nie i wtedy dawka najprawdopodobniej przepadnie. No ale tego już PO-PiS'owe świnie nie powiedzą bo się wspólna narracja posypie.
  • Odpowiedz
@AShans:

Merytoryczne punktowanie nieudolnej opozycji i skompromitowanych rządów vs. ataki w reżimowej TV pod dyktando funkcjonariusza PiS za to, że chłop dostał termin i poszedł się zaszczepić.

() () ()
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Też mi się to strasznie nie podoba. Wiem, że Hołownia też czasem jakieś uszczypliwości robił, ale delikatniejsze i gdy były ku temu większe podstawy, a nie jak tutaj zarzuty z dupy. Dla mnie to najgorszy rodzaj partyjniactwa.
  • Odpowiedz
#!$%@? z PO się boją, że Hołownia zepchnie KO do roli zwykłej partyjki w parlamencie i już kąsają.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Oby, PO świadomie i celowo weszło w rolę hamulcowego opozycji. Tego politycznego trupa trzeba się jak najszybciej pozbyć.
  • Odpowiedz
Zastanawiam się, kto tam rządzi. Myślałem, że młodzi mają tam więcej RiGCzu, a okazuje się że są gorsi od Schetyna. Jeszcze się okaże, że PO za Schetyną będzie tęsknić.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Jeśli mnie pamięć nie myli, to reportaże i analizy mówiły o tym, że pozycja Budki nie jest silna i cały czas go kąsa środowisko Schetyny. Osobiście jestem bardzo negatywnie zaskoczony tym, jak słabym liderem okazał się być Budka. Nie dość, że
  • Odpowiedz
@wolodia: Nie potrafią się określić. Tam jest chyba taka mieszanina posłów z różnymi poglądami, że Schetyna jak i Budka nie mają jaj obrać jednego kierunku dla partii. Nawet przy aborcji długo im się zeszło, żeby zając konkretne stanowisko. I jedyne co ich spaja, to walenie w PiS a teraz w Hołownię, bo to w sumie jest bezpieczne.
  • Odpowiedz
Nawet przy aborcji długo im się zeszło, żeby zając konkretne stanowisko.


@Marek_Licyniusz_Krassus: Aborcja jest ciekawym przykładem chaosu w PO. Wykop dokonał gwałtownego skrętu w lewo po październiku 2020 i wytworzyła się tutaj mała bańka społeczna, w ramach której wszystkim wydaje się iż cała Polska popiera legalną aborcję. Nawet pojawiały się domagania wprowadzenia tego postulatu poprzez posłów opozycji, choć nigdy to nie było w programie ich partii.

Tymczasem PO konsekwentnie trzymało się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiccoloGrande:

Hołownia jest dzbanem bez instynktu politycznego. Mógł to pięknie odwrócić nie szczepiąc się i wytykając pisowski burdel, to pozował z "dyplomem dzielnego pacjenta". Pewnie że nic złego nie zrobił, ale jakie to ma znaczenie? Było oczywiste że go zgrillują.
A PO? Zabiera im mnóstwo wyborców więc też po nim jadą - normalne.
  • Odpowiedz
@Pituch jakby twoja mama była liderem partii która się bije o wejście do sejmu to powinna była przemyśleć czy się szcepic w takiej sytuacji, ogólnie to co zrobił Hołownia to nic złego Ale politycznie na pewno błąd
  • Odpowiedz
@Jabby: @stan-tookie-1: Sam stałem na stanowisku, że zaszczepienie się Hołowni było błędem politycznym i wystawianiem się na strzał, nawet tu o tym pisałem, ale dostrzegam, że dynamika tej sytuacji zaczęła grać na jego korzyść. Z pewnością nie było to planowane, ale ma miejsce. Nie tylko tu, na Wykopie, ale i na FB ludzie w przeważającej większości stają w jego obronie.
Hołownia został postawiony w opozycji zarówno do PISu, jak i
  • Odpowiedz