Wpis z mikrobloga

#koronawirus
Dzisiaj Niedzielski powiedział:
– na pewno nie będzie normalnej majówki
– raczej nie będzie normalnych wakacji
– spadek zakażeń nie oznacza luzowania obostrzeń (!)

To wypowiedzi po stokroć ważniejsze niż głośne przedłużenie od 9 do 18 kwietnia, a przeszły jakoś bez echa. To właśnie te 3 zapowiedzi, w połączeniu z niedawnym wywiadem Niedzielskiego ("nigdy nie wrócimy do normalności") pokazują faktyczne nastawienie rządzących.

#polska
  • 55
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Pomimo wkurzenia i obaw przed zbliżającym się latem, raczej może to być zapowiedź:
-dalszego zakazu imprez masowych
-ograniczenia gości weselnych
Ale mimo spokojnego przyjmowania takich wypowiedzi, raczej z każdym dniem i ruchami w innych krajach, oswajam się, ze Ci psychopaci chcą zlikwidować permanentnie możliwość korzystania z życia.
  • Odpowiedz
-ograniczenia gości weselnych


@wladyslaw-krakowski: w zeszłym roku było otwarte od razu na 150 osób bez żadnej szczepionki xD To może była przesada, ale mega ciekawi mnie, jaki będzie limit jak otworzą. Niedzielski ostatnio odpowiedział coś na kształt "musimy być ostrożni, to na pewno nie będą od razu imprezy na 50 osób" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie ma wyborów, nie ma odwrotu wirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chuseok: ja te wypowiedzi o wyborach bardziej jako żarty (całkiem dobre w sumie) traktuję. Mam na myśli to, że latem 2020 było duże wyluzowanie w całej UE, niezależnie od wyborów. Jedyna różnica była w sferze wypowiedzi polityków – u nas typu "wirus w odwrocie, już nie trzeba się jego bać", a w reszcie UE raczej "to,
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Ja właśnie myślę że dużo będzie zależeć od zachodu, będzie tam luzowanie, festiwale to będzie presja w Polsce żeby było podobnie, nie będzie to mamy pozamiatane.

Chociaż już największe festiwale zostały przeniesione na wrzesień, chyba liczą na szczepionki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: I dobrze, lockdown już na zawsze, do roboty za miskę ryżu i do domu na kanape oglądać trudne sprawy, jebnac cwiartke i 2 piwa i do roboty znowu. Umrzeć przed emerytura, a w telewizji poogladamy ładnych i bogatych ludzi jak się cieszą życiem w reali szol, tego chcą ludzie, tak będą mieć.
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Co za szur. Przecież na wykopie specjaliści piszą, że to tylko 2 tygodnie i wracamy do normalności. Niektórzy już się wybierają na festiwale w tym roku¯\_(ツ)_/¯ Nie cytuj już więcej tego płaskoziemcy
  • Odpowiedz
To właśnie te 3 zapowiedzi, w połączeniu z niedawnym wywiadem Niedzielskiego ("nigdy nie wrócimy do normalności") pokazują faktyczne nastawienie rządzących


@tomasztomasz1234: tak sobie patola 500+ i geriatria wybrała to teraz mamy co mamy¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: jest jakiś lookdown? U mnie normalnie dzieci bawią się na podwórku przed blokiem. Do sklepu bez maski, nikt nic nie mówi. Nawet jak powie to i tak sprzeda. Sciagnijcie kagańce! Im więcej osób będzie to miało w dupie tym szybciej się skończy ta plandemia. Ja nie jestem sportowcem aby sobie zmniejszać dopływ tlenu przez maseczkę.
  • Odpowiedz