Wpis z mikrobloga

Właśnie przed chwilą ukończyłem Days Gone ( 43 godziny grania) nie spodziewałem się, ze ta gra, aż tak bardzo mnie wciągnie. Jaką gre polecacie z dobra fabułą? Mam zamiar zagrać w The last of us bo nie miałem jeszcze okazji.
#ps5
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aliver: Ghost of Tsushima ma fajną historię. Jeśli znasz Historie Kratosa - God of War będzie dobrym wyborem. Jeśli lubisz RPG - Kingdom Come Deliverance. Jeśli szukasz MMORPG - TESO - masa contentu ale musisz lubieć to lore.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@belzebubek6: @aliver: właśnie jeśli chodzi o historię to może również Heavy Rain, Beyond Two Souls, Detroit Become Must, czy wszystko od telltale - gry się same przechodzą ale są fajne, czy jak przedmówca napisał - Until Dawn czy Man of Medan. Resident Evil 7 jeśli lubisz horrory również może podejdzie. A może polski Wiesiek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pierug92 @aliver

Gorąco odradzam Kingdomcome - input lag jaki jest w grze to poziom niedopuszczalny, oczywiście moim zdaniem. Dużo ludzi boryka się z tym problemem, ja grę odstawiam dopóki nie będzie jakiejś aktualizacji.

Sama fabuła ma potencjał genialny, no ale gameplay jest bardzo istotny i mnie odrzucił wszechobecny lag w grze
@aliver Seria Uncharted, jedynka przynudza monotonnością, ale od dwójki zaczyna się sroga akcja. TLOU jak dla mnie jest mocno monotonne w większości czasu, i o ile wątek fabularny jest fajny, to mechaniki na przemian ukrywania się przed zombiakami, przeciwnikami, uciekania na dłuższą metę są monotonne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironlelele: tlou 1 zagrałem nastawiony na gre 9/10 a okazało się, że ta gra jest zwyczajnie średnia. Bo jak nazwać gre która chyba głównie miała opierać się na fabule a ta jest idiotyczna xD i to zakończenie już wgl. No ludzie tacy źli zabijmy 3/4 pozostałej na świecie populacji, bo mi przykro bo mi kiedys córkę zabili :c