Wpis z mikrobloga

#polityka #polska #sondaz #neuropa #4konserwy

Sondaż IBSP. O ile dominacja PL2050 mnie kompletnie nie dziwi (cieszy także fakt że PiS stracił młodych już zdaje się kompletnie i tutaj nie będzie odwrotu raczej), tak żal mi tych młodych co jeszcze do nich nie dotarło czym tak naprawdę jest Konfederacja - bo na pewno nie partią wolnościowców xD Konfederacja zacisnęłaby im różaniec na mordzie tak jak PiS jeszcze nawet nie wymyślił że się da.
Khaine - #polityka #polska #sondaz #neuropa #4konserwy

Sondaż IBSP. O ile dominacj...

źródło: comment_16178853126LkNyI4lwIA1mKIakWYiPe.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: @Khaine: Niestety część gadania konfederacji czy to o zwierzętach czy to o szczepionkach jest przesadzone i szkodliwe, ale generalnie nie wszystko co mówią jest złe. Ich problemem jest struktura podobna do PiSu, brak jedności. Jakby byli tam sami spokojni i rozsądni ludzie to byłoby zupełnie inaczej. Niestety najwięcej słychać o kontrowersyjnych poglądach, dlatego je się promuje.

Lewica natomiast, bo też została podkreślona w wątku moim zdaniem poza dbaniem o
  • Odpowiedz
jeśli chcą sięgnąć po więcej - będą musieli przyjąć nieco bardziej etatystyczną postawę, z naciskiem na "nieco"


@Haramb3: Widzę to po Bosaku. 13 emeryturę popiera, ale 14 to już dla niego przesada.
Przy czym ja jestem z opcji Korwinowej i uważam to za sprzedawanie się dla stołków.
  • Odpowiedz