Wpis z mikrobloga

@ChoNoTu: z doświadczenia Ci to mówię, jak ze 4 lata temu ETH kopałem, na 1060 - wentylatory na maksa, po paru tygodniach zaczęły się problemy z ich hałasem, aż padły. Po za tym chłodzenie w laptopach jest na styk, a potem w serwisie Ci mówią, że 80C na układzie, to dla nich prawidłowa temperatura. Więc to po prostu nie ma sensu.
  • Odpowiedz
ale po co chcesz kopać? Albo inaczej: na jakiej podstawie wydaje Ci się, że zarobisz na kopaniu?


@public_html: nie zadawaj opowi takich pytan, on nie potrzebuje opini na temat, czy oplaca sie kopac. Tylko porady.
@ChoNoTu: jak prad za friko to bym bral
  • Odpowiedz
zakładająć, że średnia cena w ciągu następnego roku się nie zmieni to po roku taki lapek mi się zwróci


@ChoNoTu: uwzględnij jeszcze zwiększenie trudności kopania ze względu na zwiększającą się ilość kopiących
-weź poprawkę na to, że włączy Ci się nutka spekulanta-hazardzisty, który będzie marzył o Lamborgini, a na koniec sprzed wszystko w dołku już po pęknięciu bańki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: doczytaj jeszcze, czy 6GB starczy na kopanie czegoś z sensem - moja 3080 na daggerhashimoto, łyka od ręki prawie 7GB RAM, więc nie wiem, czy to już nie jest za mało. Na pewno lepiej sama karta, niż lapek, chłodzenie robi Swoje.
  • Odpowiedz