Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@PositiveRate: Ale wy rośniecie jak grzyby pod deszczu po każdym nowym opublikowanym sondażu który jest pozytywny dla konfederacji XD


@Latarenko: Oj, ja już jestem dużym grzybem. Z Konfy nabijam się od jej powstania i nawet nie wiem jakie ma poparcie. Raczej zainspirowała mnie wypowiedź o tym, że wykształceni to debile.

@PositiveRate: nie no doktorat z ekonomii Pana Mentzena itp. to przecież nic nie znaczy.. ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@PositiveRate

@PositiveRate niewolnicy do roboty i 80% wyplaty w zębach dla swojego pana i władcy


@Morduchna: Po pierwsze widzisz podwójnie, a to niedobrze. Nas jest jeden.

Po drugie - uuu, niewolnicy, uuu porzuć etat i wyrwij się z kajdanów dzięki MLM niewolniku uuu niewolniku jak ci się kury przestaną nieść przez ten maszt radiowy niewolniku to zobaczysz niewolniku.

Nie złapiesz mnie na to, tak jak nie złapię się na "ukryte terapie"
Tylko Konfederacja chcę żebyś lepiej zarabiał i mniej płacił za produkty w sklepach.


@Morduchna: xD
Przy okazji też Konfederacja chce, żebyś był katolickim konserwatystą, którzy odmawia pacierz, chodzi do kościółka, a największego wroga widzi w gejach i IDEOLOGII GENDER xD
Gdyby nie gospodarka to PiS i Konfa mogłyby w ramię w ramię iść w koalicji. Ba, bym powiedział, że Konfederacja to by się mogła nawet społecznie do skrajnych PiSowców-Ziobrystów dokleić i
z gównianego uniwersytetu. Mam Ci pokazać słowa ekonomistów z PhD z Harvardu o tym, że inflacja jest pozytywna? :)


@Fan_Morawieckiego: Plusik, bo mnie bawi zawsze ta masturbacja kucy do Memcena jako mistrza ekonomii xD

Kościński, czyli obecny minister finansów, też ma wykształcenie ekonomiczne. Ba. W odróżnieniu od Memcena to nawet pracował za granicą, skończył Goldsmits' College (a nie Uniwersytet Mikołaja Kopernika xD), był dyrektorem Banku Handlowego w Londynie. Ale jak widać
@Morduchna: nie, konfederacja chce zdobyć władzę by "zreformować" po swojemu państwo. Pięknie potwierdza to fakt, że najgłośniej w tej kadencji świętowali nie wygrane głosowania, nie wprowadzenie jakiegokolwiek projektu obywatelskiego na sejmową mównicę a... wyrok Trybunału ws. aborcji XD

Jeśli kiedykolwiek ta banda szurów dojdzie do władzy to pożegnaj się z darmową edukacją wyższą czy opieką medyczną i szykuj na polexit, katoliban, wzrost ubóstwa Polaków i ogólny chaos ¯\(ツ)_/¯

Ta "partia"
@ghandi92 oczywiście powinno się natychmiast sprywatyzować edukacje i służbę zdrowia. Żenujący ich poziom nie pozostawia złudzeń, że te komunistyczne relikty trzeba wypuścić na rynek, tak samo jak zrobiono np. z żywnością. A po to się obniża podatki, żeby ludzi stać było na to. Większość ludzi boi się takich zmian ale trudno wszystkich się nie przekona, masz prawo do swojej opini, ale popieranie innych partii to zwykłe status quo czyli trwanie w tym