Wpis z mikrobloga

Dzień drugi z #dieta z #optimalbox z optimalbox.pl

Bardzo dziękuję wszystkim za wczorajsze wiadomości, najbardziej jestem wdzięczny za te, w których wszyscy martwicie się o moje pieniądze, że rosołek lepszy itp. Wiadomo, że lepszy, ale musicie u szanować także to, że niektórzy naprawdę mocno szanują swój czas, a przygotowanie posiłków przynajmniej dla mnie nie jest szybkie czyli jak niektórzy twierdzą 10 czy 30 minut. Fajnie, że są osoby, które prawidłowo twierdzą, że 1200 kcal to za mało, widać, że ogarniacie kaloryczność, więc chciałbym poinformować, że po treningu wjeżdża białko Bull Powders, które na porcję ma 471 kcal, więc wdowcem szybko nie zostanę, ale serio dzięki za ten szatański pomysł.

Do sedna - dzisiaj wjechały kolejne posiłki z optimalbox.pl, i to już przeszło moje najśmielsze oczekiwania po dniu wczorajszym. Myślałem, że gorzej być nie może, ale się myliłem. Sądzę, że ze zdrowym jedzeniem ma to mało wspólnego, szczególnie zastanawiają mnie te dwa paluszki z cukrem do podwieczorku. Burger na obiad też jest mocny, widać napracowanko. Kolacyjka z winogronami też spoko, sądziłem, że owoców nie je się na noc. Generalnie po przeliczeniu wychodzi tutaj bardzo dużo węgli, i jakoś w obiedzie nie mogę doliczyć się tych 37,3g białka.

Dzisiaj chyba zakupie dietkę z proudera i zaczniemy gotować sami, też oczywiście wrzucę relacje jak to śmiga.
Pobierz
źródło: comment_1617943233OSLutYDx1zfMgAO3F5zJdK.jpg
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haakenn: jak jesteś z Krakowa i okolic lub aglomeracji Śląskiej to mogę z czystym sumieniem polecić catering mojego szefa ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę chamska reklama z mojej strony, ale sam długo korzystałem i nie miałem na co narzekać.
@haakenn zamawiałem z jakiś 15 kateringow w wawie, ale czegoś takiego to #!$%@? nie widziałem :o zazwyczaj jestem osobą której nie chce się z nikim kłócić, odstępować od umowy, zgłaszać reklamacji ale to to chyba bym primo odstąpił od umowy, potem potrzymał delikatnie otwarte kilka dni w piwnicy i wysłał bym im na ich adres biurowy :o
Zauważyłem też dziwna prawidłowość (przynajmniej w tych co ja jadłem) największe rozbieżności w składach, najdziwniejsze
@panbarnaba112: Dieta od Brokuła ci smakowała? Też chwilę miałem (znajomi polecali). Mięso praktycznie zawsze zmielone i mocno dosolone/przyprawione, często wręcz pływało w sosie. No i ogółem u nich dużo rzeczy pływało w dziwnych sosach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może trafiłem na jakiś ich gorszy okres.
@u_k1 czytałem o tym że jest falami. Pewnie jakiś główny ziomek od przepisów się zmienia. Ja jadłem ponad miesiąc, wiadomo że jakieś małe potkniecia były i nie zjadłem WSZYSTKIEGO, ale w większość było dobrze, a co najmniej nie było lipy
@haakenn: Jem codziennie na śniadanie jajecznicę z 5 jajek na maśle i kiełbasie + 3 tosty z masłem. Całość ma około 900 kalorii i 40g białka. Wątpię że w tym pudełku z owsianką jest więcej niż 10g a po zobaczeniu twojego zdjęcia truskawek i orzechów które tam były, to i tak te 10g wydaje mi się nad wyrost.

Warto zapamiętać nazwę firmy żeby przypadkowo czegoś od nich nie kupić, bo tak