Wpis z mikrobloga

ja tylko powiedzieć, że nienawidzę CS:GO. zwykle nie wkurzałem się przy tej grze, ale to co się dzieje od tygodnia to już jest przesada - od 2 kwietnia nie wygrałem żadnego meczu (zdarzyło się kilka remisów), a zagrałem ich chyba ze 20, jak nie więcej. najczęściej osobiście grałem dobrze, ale w drużynie trafiały się osoby, które po prostu przeszkadzały, wychodziły po kilku rundach, albo grały fatalnie. czy naprawdę nie mógł mi się trafić w przeciągu tych 9 dni team, który byłby zdolny do wygrania turka? ta gra jest okropna, ale wiem, że jutro i tak ją odpalę mając nadzieję, że może coś wygram ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlaczego cs guwnem jest #csgo
  • 5
@Jajuszko07: granie samemu w csgo to samobójstwo bo 3/4 to ruski które nie potrafią używać innego języka niż ojczysty a jak trafisz Polaków to najczęściej są to dzieciaki którzy będę cię wyzywać żeby za fajnie ci się nie grało
@Jajuszko07 przedwczoraj zagralem 4 mecze, i zaden mecz nie konczyl sie z 10 graczami. Jeden dogrywalismy nawet 3 na 4...
Ja mam takie szczescie, ze 3/4 meczow gram z milczacymi ruskimi/czechami, ew. raz na rok ktos napisze info na czacie po 10sekundach od swojej smierci. Inne przypadki to toksyczni polacy i ruscy.