Wpis z mikrobloga

Póki co w ramach akcji Play at home zapowiedziano 2 z 4 gier (+ 9 dodatkowych indyków). Zostały dwie gry do ogłoszenia i tutaj pytanie, jak obstawiacie, jakie gry jeszcze trafią do Play at home albo jakie byście chcieli zobaczyć?
Jak zapewne wiecie, do tej pory do PAH trafił Ratchet i Clank i HZD w edycji kompletnej (ta gra de facto dopiero trafi do tej usługi, ale jest już potwierdzona).
Gdybym sam miał obstawiać pozostałe pozycje, to stawiałbym na jakąś dwójkę z zestawienia: Spider-Man, God of War, The Last of Us.
Myślę, że w ciemno można obstawiać, że pozostałe dwie gry też będą grami od studiów Sony. Prosiłbym o realistyczne przemyślenia, a nie tytuły pokroju Ghost of Tsushima, bo na to po prostu nie ma co liczyć.
#ps5 #ps4

Jaka gra jeszcze trafi do Play at home/jaką gre chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w Play at home?

  • Marvel's Spider-Man 13.9% (21)
  • God of War 17.9% (27)
  • The Last of Us 4.0% (6)
  • Until Dawn 2.0% (3)
  • Days Gone ( ͡° ͜ʖ ͡°) 14.6% (22)
  • Uncharted: Zaginione Dziedzictwo 14.6% (22)
  • Gran Turismo Sport 20.5% (31)
  • Bloodborne 6.6% (10)
  • Persona 5 2.6% (4)
  • Inna (napisz w komentarzu) 3.3% (5)

Oddanych głosów: 151

  • 19
@Cinkito: IMO na pewno God of War. Komu faktycznie zależało to kupił więc i tak już na tej grze chyba nie zarabiają, a będzie kontynuacja więc warto pokazać dodatkowej widowni. Czyli lipna opcja ale tak niestety widzę politykę Sony xD Druga gra na podobnej zasadzie, może Gran turismo.
@Cinkito: Patrząc na to że wrzucili gry które za niedługo dostaną nową odsłonę to God of War i Gran Turismo Sport ma sens. Osobiście wszystko z tej listy mam więc niech trafi gra która wywoła najmniejszą gównoburze w internetach. Ale z drugiej strony Ratcheta dali za darmo a potem wyszedł patch więc jakby mieli tak robić z każdą grą to jestem za Bloodborne.
@FeC7800: @patrol411: @BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: w sumie racja, God of War wydaje się bardzo mocnym kandydatem. Wcześniej myślałem o TLOU, ale w kontekście wczorajszej zapowiedzi Remake'a to ta pozycja jednak nie miałaby sensu. Idąc tokiem myślenia, że wychodzą gry, które mają mieć sequele na PS5 to rzeczywiście GoW i GT:Sport bylyby najbardziej możliwe. Choć ostatniego Uncharted też bym nie przekreślał, bo 1-3 był w plusie i PAH chyba, 4 było w
@Cinkito: oczywiscie ze Days Gone (idealnie sie wkomponuje w "strategie" Sony, megajanuszerstwo+ #!$%@? graczy po raz kolejny ze smaczkiem uwalonego sequela xD), a druga hmmm, moze Order 1886, co by nie dac za dlugiej gry i nie odciagac od zakupow xD
@Cinkito: Mocno stawiam na GoW - po R&C i HZD robiłoby największy sens - first party, duży, popularny tytuł, w PS Hits, kto chciał kupić już kupił, a spora ilość osób które nie były do tej pory przekonane pewnie się przekona i chętniej spojrzy na sequel.