Wpis z mikrobloga

Ehh... ()
Jest znalezisko na głównej o nowym Age of Empires i jestem trochę zażenowany. Zamiast po prostu wrzucić gameplay, albo zrobić rzetelną prezentację krótko i na temat, to duża część materiału to normickie gadanie i nostalgiczno-sentymentalne wzruszenia jak to jakaś babka "poznała przyjaciół i jej życie się zmieniło odkąd pracuje nad Age of Empires!".

Też jestem fanem serii i rozegrałem w tę serię mnóstwo godzin, ale wolałbym jednak zwykły film informacyjny. Odrzuca mnie taka przesadna uczuciowość w marketingu. Martwię się, że od tej normicyzacji i netflixyzacji nie ma już odwrotu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ageofempires #gry #marketing
  • 3
  • Odpowiedz
normicyzacji i netflixyzacji


@Victus_est_in_vita: xDDDDDDDDDD co??? Siedziałeś w piwnicy za szafką z powidłami przez ostatnie 10 lat? xDDD Gry od dawna są mainstremem. I bardzo dobrze. Możesz zapierać się rękami, wygrażać w niebo i tupać nóżkami, ale tego nie zmienisz. Zmienić natomiast możesz materiały, które oglądasz. To nie recenzja. To promocja tytułu na xboxa na ich oficjalnym kanale. Czego się spodziewałeś? Analizy krytycznej? xDDDD Od działu marketingu? xDDD
  • Odpowiedz