Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: ten od PS? przeciez nic tam nie ma, podmalujki na gotowych fotach i pstrykanie trybami mieszania, nawet mi sie nie chce robic takich rzeczy, moze "imponowac" jak nie zajmujesz sie photoshopem a tak to robisz 2-3 tutoriale o kolazach i #!$%@? sam takie rzeczy easy
  • Odpowiedz
co mam dawac? przypadkowy montaz z 3 zdjec i pare plasniec pedzlem na trybie mieszania? jakbys pobawil sie w PS troche to bys nie pisal takich #!$%@? bo to banal totalny. rozumiem zeby samochod walnal od zera z takim swiatlocieniem i detalami ale tu jest zwykly mashup fot. ogarnij dupe
  • Odpowiedz
@seikii: Protekcjonalnym? Z wypowiedzi to gbur i chamski prostak. Zgadzam się z tym, że nie jest to wielkie halo, ale gość jest w tym pro i wychodzi super, warto podejrzeć. Kolega specjalista zakładam, że takiego skilla nie ma, jeżeli jakiegokolwiek ma... ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: Przecież to ty zostałeś zezłomowany i to jeszcze na stronie ze śmiesznymi obrazkami. I to niestety my się zniżyliśmy do twojego poziomu, także - #!$%@? dzieciaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hekktik: Ale się prześmiesznie zesrales. Jutro przejrzyj Twoje komentarze na chłodno jeszcze raz, widać, że masz mocne kompleksy związane z brakiem sławy za swoje "umiejętności" w PS. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że jesteś jeszcze bardzo młody, więc przy odrobinie ogarnięcia lub pomocy psychologa możesz to sobie przepracować :)
  • Odpowiedz
@hekktik: Nie oszukujmy się, bardzo Ci zależy na tym "debilu" :) Ale tak jak pisałem, wszystko jest do przepracowania sobie. Szlifuj umiejętności i rób ciekawe rzeczy, Ciebie też będą lubili
  • Odpowiedz