Wpis z mikrobloga

@Biszkopcik: Na tym lvlu i tak nie zrobisz eza bo nie masz przydatnych postaci. Pewnie będzie za rok to masz mase czasu. Tutaj wg mnie najważniejsza jest Pan a wyfarmienie jej to przynajmniej 4 miesiące. Skup się na innych eventach, Szczególnie na zamasu, gohanie i frieza.
@Cineczeq: Zrobiłem Zamasu w sensie jest już po Dokkan Awaken SA 10
Pytanie bo jego się robi aż do LR na co farmie teraz kolejne medale.
Jak już będzie Zamasu (Goku) to rozumiem, że muszę mieć kolejnego Zamasu (Goku) z SA.10, aby pierwsza kopia miała po treningu SA.20?
@Biszkopcik: Dokładnie. Musisz wyfarmic 2 karty na lr sa atak 10, plus kolejny z 5 lvlem na eza. Z tym, ze znowu jeżeli chodzi do tego eza, to to jest moj team. Najważniejsze dwie karty według mnie to był ten vegito który dostajesz za misje z sekcji quest 6 postaci jednakowego typu ze skillem fierce Battle. Będziesz miał tych 30 postaci łącznie pewnie gdzies po pół roku grania. No i lr
Pobierz
źródło: comment_1618303489CApMrVePNUPuXNnU4qruCB.jpg
@Biszkopcik: I tak się opłaca. W dodatku tą kartę długoterminowo musisz zrobić na 100% hidden potencjał, bo to wymóg do eza lr Goku darmowego. A ja go bardzo często używam w teamie Future Saga, bo na 100% jest bardzo silny, nawet przed eza.