Wpis z mikrobloga

Trochę mi głupio jak sobie pomyślę, że swego czasu cope'owałem myśląc, że kiedyś znajdę sobie młodszą dziewczynę, więc nie muszę się teraz (czyli zrazu) interesować pozyskaniem związku. Dobrze, że nie trwało to zbyt długo i było związane z krótkim stanem przejściowym zanim odkryłem blackpilla. Wtedy już wiedziałem, że to jest to. To koniec. Nie ma żadnego nadrabiania. Albo zdobywasz doświadczenia i zaliczasz życiowe checkpointy na bieżąco albo na zawsze zostajesz nieprzystosowanym dziwolągiem. Po 22 lvl to już oficjalnie i definitywnie koniec. To jest właśnie męska ściana, która wbrew propagandzie debili #redpill i #mgtow istnieje (podobnie jest z kłamstwami nt. kobiecej ściany, która natomiast nie istnieje w ogóle i jak ktoś tego nie widzi, to chyba jest breszczaty na co najmniej jedno oko). Jedyna szansa dla <8/10 faceta na związek to poznanie kogoś poprzez wspólne przebywanie razem w jednym miejscu przez pewien czas (klasa, grupa studencka) albo poprzez znajomych (prewalidacja, uwiarygodnienie). Innej drogi nie ma. To znaczy jest, ale dla chadów. inb4 można poznać w pracy. Myślenie, że poznasz po studiach dziewczynę będąc khhv prawiczkiem i utrzymasz ten karykaturalny związek, stanowi symptom przedawkowania copium. It's over.

#blackpill #przegryw #zwiazki #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks
Pobierz
źródło: comment_1618174050o5JjRTvTcER0AnJT2RurIU.jpg
  • 71
@hans211: 25 lat to trudny wiek zwłaszcza jeśli nie jesteś pewny siebie i nie zarabiasz hajsu. Kobiety lubią starszych od siebie ( i ma to sens), więc celujesz w target 22 lata i mniej, a w tym wieku laski są mega wybredne, bo mogą jeszcze przebierać w facetach. Gdy będziesz po 30stce to się zmieni, bo będziesz targetem dla lasek, którym kończy się data ważności i zegar biologiczny zaczyna cykać, do
@dplus2: i to całe tyranie tylko po to żeby jeszcze więcej tyrać i mieć dziewczynę, która widząc mnie popada w nienawiść bo za każdym razem widzi we mnie swoją matrymonialną porażkę w postaci niepozyskania chada, tylko opcji zapasowej.
@hans211: To tyraj dla siebie, bo to właśnie buduje twoją wartość i twoje szczęście w przyszłości. Żyjemy w świecie, gdzie bez pieniędzy trudno się żyje (chyba, że zaszyjesz się w Bieszczadach jak pustelnik). Jak będziesz dobrze zbudowanym, dobrze ustawionym facetem to kobiety same będą za tobą biegać. Jeśli uważasz, że dbanie o siebie czy osiągnięcie sukcesu zawodowego jest bez sensu, to twoje życie skupiać się będzie na użalaniu się nad sobą
@hans211: Laski są głupie :D Na początku upajają się wielością wyboru i często nie wiążą się, ale z biegiem czasu, gdy już nie są tak atrakcyjne to i charakter im się zmienia. Na pewno nie traktują faceta jako opcji zapasowej. Rozumieją ile znaczyły dla chadów w tamtym okresie, czyli tyle ile zgrabne młode ciało i sprężysty tyłek.
@hans211: Mirek ty cipo, siedzisz w małym mieście i tracisz czas na takie bzdury. Napchales sobie tym beret do takiej skali, że tylko wystarczy poczekać aż pójdziesz na ostatni swimming do morza jak wyżebrasz hajs od matki na bilet nad morze :D Nie możesz mieć szarej myszki to ruchaj divy, zacznij zarabiać lepszy hajs, żyj #!$%@?. Wiecznie tylko płaczesz w necie, najwyżej seks nie jest dla każdego XD. Ehh nie wartość